کاولاک کجاست؟

کاولاک فقط با ۱ ساعت فاصله ی ماشینی از شمال جزیره ی پوکت واقع در بندر آندامان، یکی از مقاصد آرام و فوق العاده تایلند می باشد. این مکان با تپه هایی زیبا که کیلومترها در خط ساحلی آن کشیده شده است، ادغامی از ۳ پارک ملی می باشد. کاولاک فقط با ۸۰ کیلومتر فاصله از پوکت می تواند یک محیط دنج و دست نیافتنی با ترکیبی عالی از جنگل های گرمسیری خنک و یک محل اقامت ساحلی شگفت انگیز برایتان باشد.

سواحلی که در هر زمان زیبایی خود را دارند. کاولاک دارای تعداد زیادی استراحتگاه جدید و باز سازی شده می باشد، این مکان ها کیفیت و کمیت فوق العاده ای را ارائه می دهند که تا به حال در هیچ منطقه ی دیگری دیده نشده است.کاولاک تا فرودگاه بین المللی پوکت 75 کیلومتر فاصله دارد. برای رفتن به کاولاک مسافران تور کاولاک میتوانند با سوار شدن در تاکسی یا وسایل حمل و نقل عمومی به این منطقه زیبا سفر کنند.

جاذبه های و تفریحات کاولاک

منطقه کاولاک مملو از مناظر و جاذبه های طبیعی بکر ، کوهستان های پوشیده شده از درختان و جنگل ، رودخانه و آبشار ، چشمه های آب گرم ، سواحل متععد و همچنین جزایر بی نظیر می باشد. شما میتوانید در این جنگل ها به ماجراجویی پرداخته ، کایاک سواری و بامبو رفتینگ و فیل سواری نمایید. در این منطقه جزایر متعددی زیبایی وجود دارد. جزایر 9 گانه سیمیلان ، جزایر 2 گانه سورین مجموعه جزایر کاولاک می باشد. سواحل شنی متعدد با شن های سفید و درخشان که مناسب برای شنا و حمام آفتاب می باشد. اجمله این سواحل می توان به khao lak , nang thong , bang niang , khuk khak ,cape pakarang ,bang sak  را نام برد. این سواحل یک خط ساحلی به طول 25 کیلومتر را مجموعا به وجود آورده اند که این خود یکی از شگفتی های این منطقه می باشد.

شب های کاولاک بسیار آرام می باشد. مسافران تور کاولاک که به منطقه آرام علاقه دارند بهترین مکان برای گذراندن اوقات و همچنین استراحت منطقه کاولاک می باشد. بجز چند برنامه چخش موسیقی عملا در کاولاک شب گردی وجود ندارد. هتل های زیبا با امکاناتی مدرن ، رستوران ، کافه ، بار و بسیاری دیگر از تفریحات آبی از ویژگی های این منطقه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *