پرش در ارتفاع

پرش در ارتفاع

1-پرش از ارتفاع در نیوزلند
نیوزلند شهر شاهزادگان، جائیکه یکی از مهیج ترین تفریحات ورزشی در آن جا برگزار می شود.هر مسافری که به نیوزلند سفر کند، وسوسه می شود.که بانجی جامپینگ یا همان پرش از ارتفاع را امتحان کند.البته این تنها یکی از گزینه های تفریحی و دیدنی در اینجاست.قایق سواری با سرعت باد، هم طرفداران زیادی دارد.

 

ماه عسل در مالدیو

ماه عسل در مالدیو

2-ماه عسل در مالدیو
یکی از زیباترین مکان‌های دنیا برای گذراندن تعطیلات و به ویژه ماه عسل، جزایر مالدیو در جنوب شرق آسیا هستند. آرامش و اختصاصی بودن شرایط و امکانات در این جزایر، بهترین گزینه برای گذراندن ماه عسلی خاطره‌انگیز هستند. آن‌هایی که می‌خواهند تعطیلات متفاوتی داشته باشند، بهتر است به اقامتگاه‌ها و هتل‌های کاملا اختصاصی، لوکس و رمانتیک جزایر مالدیو واقع در اقیانوس هند سری بزنند. شهرت مالدیو و آب‌های فیروزه‌ای رنگی که تمام جزایر آن را در برگرفته اند، به دلیل وجود امکانات زیاد برای غواصی زیر آب در کلاس جهانی و هتل‌های آبی است که از ویلاهای کاملا اختصاصی تشکیل شده‌اند که این ویلاها یا از طریق اسکله‌های چوبی مخصوصی به ساحل متصل هستند و یا حتی به صورت شناور ساخته شده و توسعه پیدا کرده‌اند.

3-آبشار نیاگارا
در تور گردشگری با قایق از جاذبه های دیدنی آبشار نیاگارا لذت ببرید.باید بدانید غیر ممکن است در اینجا خیس نشوید.

شنا با کوسه

شنا با کوسه

4-شنا با کوسه ها در آفریقای جنوبی خیلی مهیج و سرگرم کننده به نظر می رسد.این کوسه های دریای کارائیب واقعا بامزه هستند.و یکی از بهترین جاذبه های گردشگری در آفریقای جنوبی می باشد.

5-هتل هفت ستاره در دبی
در اینجا مثل شاهزاده ها با شما رفتار می شود و همه فک می کنند یک ادم مشهور هستید.شاید هم ترجیح می دهید پولتان را خرج کشف جاهای بیشتری کنید. انتخاب با شماست!
برج العرب روی جزیره ای مصنوعی در دبی ساخته شده است. این برج، هتلی فوق العاده لوکس دارای تعداد زیادی سوییت مجلل است. ساخت این هتل، که یکی از گرانترین هتل های دنیا هم هست، توسط معماری آمریکایی انجام شده است و در ساخت آن سعی شده تا نمادی از دبی نشان داده شود. اگر خوب دقت کنید می بینید که درست هم هست چون برج العرب به شکل نوعی بادبان که در کشتی و قایق های عربی استفاده می شود است. برج العرب با ۳۲۱ متر ارتفاع، یکی از بلندترین برج های دنیا است و علاوه بر آن، یکی از بلندترین سازهای دنیا هم محسوب می شود. آقای آنتونی مک هیل که مدیر ارشد این برج است دربارهه برج العرب می گوید: «ما بیشترین سعیمان را کرده ایم که بهترین هایمان را بر جای بگذاریم و می دانیم در این کار موفق بوده ایم. تمام مهمانانی که در اینجا اقامت کنند، عالی ترین تجربه از مهمان نوازی عربی را خواهند داشت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *