پل شیطان در تور ارمنستان

سفری که با تور ارمنستان آغاز کرده اید، شاید برایتان سوالاتی را پیش آورده باشد، مثلا بپرسید که چطور یک تور خوب ارمنستان پیدا کنیم؟

1.اول از همه باید مطمئن شوید که آژانس هواپیمایی که به شما تور ارمنستان را پیشنهاد داده است مطمئن است یا نه.

2.بعد از آن باید آژانس مسافرتی تان به خدماتی که در قرارداد نوشته شده است، عمل کند.

3.خدمات بلیط و رزرو هتل و اجاره آپارتمانش خوب باشد.

4.در ضمن هتلی که برایتان جایی را رزرو کرده است باید به طور مشخص به شما آدرس هتل را بدهد.

5.هم چنین در نظر داشته باشید که تورتان هوایی است یا زمینی. این موضوع باید قبل از سفر مشخص شود.

پل شیطان در ارمنستان

حال که از انتخابتان مطمئن شده اید، بیایید سری به یکی از جاذبه های توریستی ارمنستان بزنیم. با تور ارمنستان که همراه می شوید از پل شیطان ارمنستان دیدن می کنیم. در واقع پلی است که از پل‌های قدیمی این کشور می باشد و در باور عامه به وسیله شیطان ساخته شده‌ است یا اینکه به عبارتی شیطان در ساختن آن‌ ها نقش داشته است و یا در برخی موارد محلی گفته شده که برای مقابله با خواسته‌ های شیطانی ساخته شده است. این منطقه را یکی از عجایب طبیعت ارمنستان به حساب می آورند.

پل شیطان در این کشور بر روی رودخانه ووروتان قرار گرفته و با 150 متر عمق و بیش از 170 متر طول در سمت شرق روستای داتو در جریان است. نام اصلی این پل ساتانا می باشد و از دیدنی های ارمنستان به شمار می آید. شاید در نگاه اول این طور به نظر برسد که یک نهر کم آب به زیر پل می رود و وقتی از سمت دیگر خارج می شود به رودی پر آب تبدیل شده است. بخش عمده آب رودخانه برای آبیاری گیاهان استفاده می‌شود.

حتی در نزدیکی چشمه‌ ها استخر‌های کوچکی پدید آمده است که مردم محلی از آب آن‌ ها برای مداوا استفاده می کنند. در طول تاریخ همواره موقعیت جغرافیایی و شرایط طبیعی این پل در رفت و آمد در این منطقه حائز اهمیت بوده است. به شما پیشنهاد می کنیم از این مکان دیدن کنید؛ فقط دوربین عکاسی تان را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *