ورزشهای و تفریحات در سامویی

سامویی به دلیل آب زلال و شفاف و همچنین جزیره های متعددی که دارد بسیار مورد توجه توریست ها و مسافران تور سامویی بخصوص آن دسته از افرادی که به ورزش های آبی علاقه مندن قرار دارد. دریای این منطقه علاوه بر ورزش های آبی دارای جذابیت دیگری مانند سیر در زندگی جانوران زیر اب می باشد.

از مفرح ترین و پرشورترین ورزش های آبی سامویی شیریجه می باشد.گروه های مختلف شیریجه شزن اعم از مبتدی و حرفه ای در این منطقه گرد هم آمده و به این تفریح جذاب می پردازند. همچنین شیریجه زنان مبتدی فرصتی را به دست می آورند تا در کنار شیریجه زنان حرفه ای به یادگیری بپردازند. برخی از مسافران و توریست های تور سامویی گردش در زیر آب و گشت و گذار در منطقه را به شیریجه زدن ترجیح می دهند. آنها می توانند به غواصی در اعماق آب و یا به تپه های زیبا و معروف مرجانی سفر کنند و ترجه ای به یاد ماندنی را برای خود به ثبت کنند. انواع ماهی های رنگارنگ و موجودات ریز و درشت در زیر آب زندگی می کنند که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

از دیگر تفریحات آبی سامویی میتوان به کایاک سواری اشاره کرد. قایق های کوچکی که بصورت تک نفره یا دو نفره موجود می باشد. شما میتوانید با کایاک و پارو زدن به مناطق مختلف این جزیره سفر کنید. موج سواری و جت اسکی نیز خود دارای طرفداران زیادی است که می توانند اوقات خوشی را برای گردشگران تور سامویی به وجود بیاورند. علاوه بر تفریحات آبی ، ورزش ها و سرگرمی هایی در بیرون از آب در جریان می باشد. والیبال ساحلی و ورزش سنتی تاکرو (Takro) از تفریحاتی است که در ساحل سامویی برگزار می شوند.

یکی از جاذبه های و سرگرمی های دیگر سامویی رانندگی می باشد. برخی مسافران تور سامویی به جای تفریحات ساحلی و آبی رانندگی را ترجیح می دهند. در این منطقه به دلیل جاده های ناهموار رانندگی بسیار لذت بخش می باشد. شما می توانید با اجاره کرده یک اتوموبیل 4WD در این جاده های ناهموار به رانندگی پرداخته و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *