هفت برج یدیکوله

این مکان دیدنی که برای شما از آن می گوییم، محلی بسیار زیبا و دیدنی، به عبارتی یک دروازه با شکوه که در نزدیکی ساحل دریای مرمره واقع شده است. هفت برج یدیکوله که با تور استانبول می توانید این تجربه فراموش نشدنی را به دست آورید.

مکانی که برای بسیاری از شما مطمئنا خاطره ساز خواهد شد و یاد آور بنایی با شکوه خواهد بود. بنایی در استانبول که خود دروازه ای با شکوه محسوب می شود و نیز دروازه ای که پیش از این در اختیار امپراطور بود و تشریفات امپراطور که بسیار جالب می باشد.

هفت برج یدیکوله

نمایی زیبا از هفت برج یدیکوله

علاوه بر چنین زیبایی خاصی، مدال افتخاری نیز بین دو برج مرمر قرار گرفته است و حتی سپاهیان و لشگریان که پیروز و فاتح از سفر باز می گشتند، این دروازه محل عبور آنان بوده است و از این دروازه وارد شهر می شدند. این دروازه در نزدیکی ساحل دریای مرمره قرار داشته است.

هم چنین در عصر ترک ها بود که با اضافه نمودن 5 برج دیگر که در مجموع 7 برج می شوند به نام های Yedikule باعث شد تا این قلعه تبدیل به قلعه ای مستحکم شود. در طی زمان قسمتی از آن، خزانه دولت، انبار و زندان سفارت استفاده شده است.

تور استانبول

برج یدیکوله

در حال حاضر این دروازه عجیب و شگفت آور، یکی از موزه های شهر می باشد. هم چنین دروازه های استانبول در عهد عثمانی و بیزانس ها، تنها با داشتن مجوز های خاص حق ورود به استانبول را داشتند. هر چند دروازه های این برج تقریبا تخریب شده است، اما هنوز هم طرفداران و گرشگران خاص خودش را دارد و یکی از جاهای بسیار دیدنی می باشد که گردشگران از آن دیدن می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *