از قوانین و آداب و رسوم ترکیه چه می دانید؟

هتل گاون در تور ترکیه، در شهر اودمیس

هتل گاون هتلی سه ستاره است که با تور تورکیه می توان در چنین هتل زیبایی اقامت کرد. شاید با دیدن عدد سه ستاره به نظرتان هتل چندان جالبی نیاید، اما گفتنی است که هتل گاون هم همانند هتل های پنج ستاره، به حقوق میهمانان احترام گذاشته و سعی در ایجاد آرامش و آسایش برای میهمانان را دارد. حتی موقعیت جغرافیایی هتل به گونه ای است که نظر هر گردشگر و یا مسافری را جلب می کند. در واقع با فاصله 50 متر از کناره های ساحل فاصله دارد، هتل گاون دارای اتاق هایی با خنک کننده هوا می باشد و نیز رستوران های قابل دسترسی دارد. اتاق های هتل ویژگی ای که دارند، هر کدام دارای حمام های به خصوص خود هستند و نیز وسایل اتاق و کف اتاق با چوب ساخته شده اند.

 هتل گاون در تور ترکیه

میهمانان می توانند صبحانه را به صورت سلف سرویس صرف کنند، و در بوفه رستوران میل کنند، یا اینکه خارج از آن روی تراس صبحانه شان را صرف کنند. برای شام هم منویی به میهمانان داده می شود که غذاهای بین المللی و محلی فراوانی را شامل می شود. حتی باربکیو هم در اختیار میهمانان قرار گرفته است که غذا را خودشان می توانند تهیه و صرف کنند. کارکنان بخش رزویشن 24 ساعته در خدمت میهمانان هستند و می توانند ماشین هایی را جهت اینکه به فرودگاه می روید، به صورت اجاره ای برایتان تهیه و برنامه ریزی نمایند.

از جمله فعالیت هایی که در هتل گاون می توان انجام داد، ماهیگیری، بازی دارت، دوچرخه سواری، سوارکاری، استفاده از کتابخانه و مطالعه کتب مختلف. همان طور که درباره نحوه ارائه سرویس به میهمانان برای شما شرح دادیم، صبحانه نیز می تواند در اتاق سرو شود. حتی غذاهایی هم ارائه می شود که رژیمی هستند. بسیاری از مسافران و یا گردشگرانی که به هتل گاون می روند، هر کدام از نقاط مختلف دنیا آمده اند و هر کدام به زبان های مختلف صحبت می کنند؛ البته از جمله زبان هایی که در هتل صحبت می شود، فرانسوی، ترکی، سوئدی، انگلیسی، آلمانی و هلندی هستند.

با اقامت در این هتل بهترین خاطرات را برای خود و یا خانواده تان رقم بزنید و بهترین لحظات را در آنجا سپری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.