هتل های تهران شلوغ تر از سال های قبل

در این مطلب به برررسی اخباری درباره هتل های تهران شلوغ تر از سال های قبل می پردازیم. همان طور که می دانید گردشگران خارجی زیادی به کشور می آیند و در هتل های کشور و حتی هتل های تهران ساکن می شوند. گاه هم ممکن است این ضریب تعداد گردشگران بالا رود و یا پایین آید. در ادامه می خواهیم به بررسی هتل های تهران شلوغ تر از سال های قبل بپردازیم که بر طبق عنوان ضریب اشغال هتل های تهران در سال 94 بالا رفته است. جهت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

هتل های تهران شلوغ تر از سالهای قبل

هتل های تهران شلوغ تر از سالهای قبل

ضریب اشغال هتل های 5 ستاره تهران در ابتدای سال 94 به میزان بسیار قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. مدیر هتل استقلال تهران در یک کنفرانس خبری اظهار داشت که امسال همه هتل ها شرایط خوبی داشتند، سال گذشته ضریب اشغال هتل استقلال 44 درصد بود اما  برای سال 93 به 79 درصد رسیده است. اما این میزان در ابتدای سال 94 به 100 درصد رسیده است بطوری که ضریب اشغال اتاق های هتل استقلال در بسیاری از روزهای فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده 100 درصد است و جای خالی وجود ندارد.

وی بیشتر گردشگران ورودی به هتل استقلال را از کشورهای عربی و آسیای شرقی دانست و گفت: بیشتر مسافران ما گردشگران مذهبی از  کشورهای حوزه خلیج فارس هستند و از کشورهای چین و کره جنوبی نیز بیشترین میزان مسافر را داریم.
وی افزود: به دلیل تغییر ادبیات و سیاست خارجی دولت تدبیر و امید، ارتباط ما با جامعه جهانی تغییر کرد و متعاقب آن نیز گردشگران بیشتری وارد کشور شدند.
هتل های لاله و پارسیان آزادی نیز دقیقآ وضعیتی مشابه دارند و این نشانگر پیشرفت و توسعه برنامه های جذب گردشگر خارجی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *