مجتمع فرهنگی ورزشی هامالیر در ارمنستان

هتلی با منظره دریا در تور کوش آداسی

در تور کوش آداسی که سفر خود را به شهر کوش آداسی آغاز می کنید، هتلی که در نظر می گیرید بروید، باید از هر لحاظی مناسب و بسیار مجهز باشد تا احساس کمبود تجیزاتی نباشد. یکی از آن هتل های بسیا زیبا و مشهور که سالانه گردشگرانی آن را به دلیل منظره زیبایی که دارد انتخاب می کنند، را به شما معرفی می کنیم. هتلی که از اقامت در آن پشیمان نخواهید شد.

 

هتلی با منظره دریا در تور کوش آداسی

هتل کوندو با نمایی از دریا که در رو به روی اتاق های آن قرار گرفته است، همراه با 2 اتاق خواب می باشد که هر کدام نمایی به دریا دارند؛ دریایی که در کنار آن ساحل بانوان در نظر گرفته شده است. هتلی با امکانات و تجهیزات بسیار مجهز که منطقه ساحلی خصوصی دارد و پذیرش آن به صورت 24 ساعته در خدمت گردشگران و مسافران محترم می باشد. اتاق های هتل علاوه بر داشتن امتیاز رو به دریا بودنش، دارای امکاناتی لوکس و شیک، تجهیزات مدرن و امروزی می باشد که تا به حال خوب توانسته است توجه گردشگران را به خود جلب کند. حتی اینترنت وای فای هم در اختیار مسافران و توریست های عزیز قرار می گیرد. حتی پارکینگی هم در اختیار کسانی که ماشین در اختیار دارند، داده می شود، که از لحاظ امنیتی بسیار بالا می باشد.

کف تمامی اتاق ها پارکت می باشد، مانند یک خانه شخصی دارای حال و پذیرایی مخصوص می باشد، حتی تلویزیون، ماهواره و یا صندوق امانات هم در آن به چشم می خورد. اما آشپزخانه ای در کار نمی باشد. در واقع رستورانی که برای خود هتل می باشد، پذیرای شما با پاستا و انواع اسنک ها است. تعداد بیشماری از کافه ها، و رستوران هایی در کنار ساحل به چشم می خورد که می توانید به انتخاب خودتان به آنجا هم سری بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *