کوه رنگ

این کوه بعنوان یکی از محل های تفریحی و استراحتی برای مسافران تور پوکت می باشد. این محل به دلیل بلند بودنش مسافران امکان دیدن مناظر طبیعی و دریای پوکت را دارند.همچنین در بالای این تپه رستوران ها و کافه هایی برای گردشگران تور پوکت در نظر گرفته شده تا در این محل علاوه بر تفریح نوشیدنی و غذای مورد علاقه خود را میل کنند.

تیک بوران (ساختمان قدیمی)

شهر پوکت مملو از ساختمان های قدیمی می باشد که قدمت آنها به چند صد سال نیز می رسد. ساختمان هایی که به سبک اروپایی و غربی ساخته شده اند. دلیل تاثیر پذیری این معماری ها از اروپا معاملات تجاری و معدنی بود که در آن زمان انجام می شد. نمونه ای از این ساختمان ها می توان به ساختمان بانک ناخان لونک تای اشاره کرد که آمیخته شده از هنر معماری چینی و اروپایی می باشد.

باغ پروانه و عالم حشرات

در شهر پوکت باغ ها و محل های نگهداری حیوانات و حشرات زیادی وجود دارد. یکی از این محل ها در فاصله 3 کیلومتری از شهر پوکت می باشد. در این باغ انواع پروانه و حشرات منطقه گرمسیری نگهداری می شوند که دیدن آنها خالی از لطف نیست. مسافران و گردشگران تور پوکت برای دیدن این باغ می توانند از ساعت 9 صبح الی 17 عصر به این باغ مراجعه کرده و از این حشرات و پروانه ها دیدن کنند.

موبان تای و باغ پوکت

این مکان محلی براینمایش صنایع دستی و محلی پوکت می باشد. مسافران می توانند صنایع دستی و محلی تایلندی را در این مکان مشاهده کرده و به عنوان سوغات خرید کنند.

جزیره سی ری

این جزیره که در فاصله 4 کیلومتری از شهر پوکت واقع شده است حدود 20 کیلومتر مربع مساحت دارد. در این جزیره به دلیل کثیف و گلی بودنش امکان شنا کردن وجود ندارد. در این جزیره پلی وجود دارد که دو جزیره را به یکدیگر متصل می کند و همچنین مجسمه بودا در قله کوه به این جزیره زیبایی خاصی بخشیده است.

باغ وحش پوکت

این باغ وحش یکی از بزرگترین باغ وحش های پوکت می باشد . انواع حیوانات گوناگون مانند : آهو ، ببرها ، گورخر ، تمساح ، و پرندگان زیبا نگهداری می شود.این باغ وحش همه روزه از ساعت 8  صبح تا 18 عصر باز بوده و مسافران و گردشگران تور پوکت می توانند از آن بازدید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *