منطقه لارا

منطقه لارا، منطقه ای دیگر در تور آنتالیا که مکانی دوست داشتنی و بسیار زیبا با نمایی از دریای مدیترانه ای همراه با آب های شفاف و ملایم که با سرعتی زیاد گسترش یافته است و این طور که پیش می رود، به سرعت در حا ل تغییر به مکانی گردشگری و توریستی برای گردشگران شده است و روز به روز گسترش می یابد.

با این گسترش سریع و توسعه یافته این منطقه به یکی از جذاب ترین و دوست داشتنی ترین اماکن برای استراحت و اقامت گردشگران تبدیل شده است. در ضمن گفتنی است نزدیک ترین منطقه تفریحی و گردشگری به آنتالیا، همین منطقه لارا می باشد. در واقع به اندازه 6 کیلومتر با آن فاصله داشته و در شرق شهر آنتالیا قرار گرفته است. این منطقه دارای سواحلی شنی و سنگریزه ای می باشد و دریای آن امواجی نرم و ملایم، همراه با آرامش خاصی را به همراه دارد.

منطقه لارا

منطقه لارا ـ هتل تایتانیک

همان طور که این ساحل به صورت اختصاصی برای استراحت و تفریح گردشگران، البته بخش هایی از آن، در نظر گرفته شده است، و نیز طوری تجهیز شده است که دارای امکانات جدید و راحتی نیز می باشد مانند انواع پلاژها، رستوران ها و یا مراکز تفریحی شامل صندلی های ساحلی که به همراه چتر و امکانات قایق سواری هستند، و نیز همه و همه این امکانات به صورتی تهیه شده اند تا در اختیار بازدید کنندگان و مسافران در این منطقه قرار گیرد.

تور آنتالیا

منطقه لارا ـ هتل کنکورد دلوکس ریزورت

این ساحل از شرق صخره های آنتالیا شروع شده و تا قسمت پایین آبشار دودن ادامه دارد که به طول چندین کیلومتر توسعه یافته است، و هم چنان  ادامه دارد. در طول این گستره ساحلی انواع و اقسام امکانات تفریحی دیگر شامل هتل های 5 ستاره و یا حتی 3 ستاره را مشاهده خواهید کرد. انواع رستوران های بین المللی با انواع غذاهای ترکی و یا خارجی که در خدمت مهمانان این منطقه قرار گرفته است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *