تجربه ای نو و تازه با تور کوش آداسی

این بار با هم به قعر محبوب ترین و زیباترین مکان های دیدنی کوش آداسی می رویم. مجری مستقیم تور کوش آداسی برای شما از محبوب ترین قطب کشتیرانی و تفریحی در مدیترانه ترکیه، می گوید. در واقع با تور کوش آداسی که همراه می شوید، برایتان گزینه های جذابی را داریم که به درد کسانی می خورد که عاشق آفتاب گرفتن و تفریحات آبی بی نظیر هستند.

کوش آداسی بندری است مخصوص آفتاب، دریا و تفریحات خوشایند، علاوه بر آن شهری است برای خریدهای با قیمت مناسب و اجناس لوکس، زندگی شبانه و غیره که همه و همه دست به دست هم دادند و برای شما این منطقه را به مقصدی برای گردشگران اروپایی و مکانی ایده آل برای تعطیلات تبدیل کرده اند؛ تا می توانید از این امکانات بیشترین لذت را ببرید.

حوزه های بندر کوش آداسی

در حوزه بندرهای کوش آداسی به چشم می بینید که قسمت اعظم جاذبه های گردشگری کوش آداسی در این منطقه جمع شده اند و با کاروانسرایی که اوکوز مهمت پاشا در سال 1618 ساخته است، توانسته تعداد گردشگران را دوبرابر کند. البته نمای کنگره ای این حوزه در دهه 1960 بازسازی شدو از سال 1967 به عنوان هتل ـ کاروانسرا مورد استفاده قرار گرفت. در کناره های این بندر که ایستاد اید، می بینید که در سمت جنوب غربی خانه های چوبی قرن نوزدهم می باشند و با سبک سنتی که دارند این منطقه را زیباتر کرده اند. دروازه جنوبی شهر هم که هنوز سالم است و قابل بازدید است. منطقه ای هم در این بین می باشد که همه ما عاشق چنین چیزی هستیم؛ بله بازاری است که مملو از سوغاتی های ترکیه ای است و درست از جلو اسکله بندر شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *