لحظاتی خوش با تور کوش آداسی!

لحظاتی خوش با تور کوش آداسی!

همراه با تور کوش آداسی، از مناظر و مکان های دیدنی شهر دیدن کنید. تور کوش آداسی که توری جذاب و هیجان انگیز می باشد، شامل پارکی است که سعی کنید حتما از پارک آبی کوش آداسی نیز دیدن کنید، یکی از پارک ها به نام آکوا فانتزیا می باشد و دیگری آدالند نام دارد که به نظر مجهزتر و به روزتر می رسد. در پارک آدالند، انواع سرسره های آبی و استخر برای بزرگسال و سنین کوچکتر دیده می شود. از جذاب ترین گزینه این استخر، مجهز بودن به استخر خروشان است که هر ساعت یک بار به مدت 15 دقیقه موج مصنوعی تولید می کند.

لحظاتی خوش با تور کوش آداسی!

از دیگر زیبایی های استخر، رودخانه وحشی است که هر طرفدار و علاقمند به آبی را به سمت خود می کشد. سرسره ای طولانی و بلند در پارک ساخته شد که به اندازه 450 متر بود و به دلیل این که پارک در دامنه تپه ای بلند قرار گرفته، شما را بسیار خسته می کند، اما این خستگی ناشی از شادی بسیار زیاد رودخانه وحشي و…درآن جانمايي شده و در سال 2012 دو سرسره که يکي از آنها به طول حدود 450 متر يکي از طولاني ترين سرسره ها ي جهان هست در اين پارک افتتاح شد(Amazon Slide) وچون اين پارک در دامنه تپه اي بلند قر شما خواهد بود. خوراکی های مورد علاقه خود را از داخل پارک می توانید خریداری کنید. هر 3 ساعت یک بار هم در ميدان مرکزی پارک رقص فواره اجرا می شود که بازدید از آن را پیشنهاد می کنیم.

در کنار لذت هایی که از سرسره های آبی بردید و لحظاتی شاد و مفرح برای خود ساختید، دلفین های پارک آبی را فراموش نکنید؛ حتی قادر به عکسبرداری به عنوان یادگاری با دلفین ها هم می باشید. هزینه ای که پرداخت می کنید، 15 یورو می باشد و در این صورت می توانید به نمایش دلفین ها بروید و با دلفین ها نیز عکس بگیرید. حتما درباره آکواریوم ماهی ها هم شنیده اید، آکواریوم ماهی ها هم در پارک آبی می باشد. رودخانه وحشی که از آن گفتیم و نیز نمایش کروکودیل ها هم از جذاب ترین بخش های پارک می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.