سامویی و دیدنی های آن

Hin Ta – Hin Yai

صخره  پدر بزرگ ، مادر بزرگ از عجاب سامویی می باشد. این صخره های که به شکل آلات تناسلی می باشد از عجیب ترین مناظر طبیعی تایلند و جهان بحساب می آیند. این صخره در جنوب Hat Lamai  واقع شده و از مکان های مشهور برای عکاسی بحساب می آید.

Namtok Na Mueang

آبشاری بسیار جذاب و زیبا که از دل کوهستان سرازیر شده است. اکثر مسافران تور سامویی برای دیدن این آبشار به این مکان می آیند. در پایین این آبشار استخری طبیعی برای شنا کردن وجود دارد که گردشگران تور سامویی بعد از بازدید و گرفتن عکس از آبشار در این استخر به شنا م یپردازند. از دیگر جذابیت های این آبشار می توان به فیل سواری اشاره کرد.

Na Thon

این شهر ، شهر اصلی و بندر ساحل می باشد. شهر Na Thon در قسمت غربی ساحل واقع شده است. مسافران وگردشگران تور سامویی هنگام ورود و خروج از این شهر عبور می کنند.در این شهر مراکز خرید ، کافه ، رستوران ، سفارت برای تمدید و گرفتن ویزا وجود دارد.

باغ پروانه Samui Butterfly Garden

باغ پروانه که در جنوب شرقی جزیره واقع شده است دارای گل های رنگارنگ و پروانه های قشنگی می باشد. در این باغ برفراز گلهای روشن صدها پروانه به صورت همزمان به پرواز در می آیند که منظره ای زیبا و جادویی را به وجود می آورد. علاوه بر پروانه حشرات دیگری از جمله زنبورهای عسل در این باغ زندگی می کنند.

نمایش مار Snake Shows

مسافرانی تور سامویی که به مارها علاقه دارند در این مکان به دیدن مارها و زندگی آنها می آیند. مارگیرهای ماهری در این مکان با مارهای سمی و خطرناکی به اجرای نمایش می پردازند و از مسافران می خواهند تا این مارها را لمس کنند.

نمایش های میمون Monkey Shows

میمون ها حیوانات جالب و خنده داری هستند که مسافران و توریست ها را به خود جذب می کنند. آنها برای به دست آوردن خوردنی بویژه نارگیل و موز تلاش بسیاری می کنند که همین امر باعث خنده مسافران می شود.

خرید Shopping

پشت Hat Chaweng مراکز خرید و مغازه های خیاطی زیادی وجود دارد. این خیاطان برای مسافران تور سامویی کت و شلوار و لباس های ساحلی میدوزند. مسافران بعد از اندازه گیری لباس توسط خیاطان در حیاط به استراحت می پردازند و این خیاطان در سریع ترین زمان ممکن برای انها لباس میدوزند. علاوه بر این مغازه های زیادی وجود دارد که آثار هنری و صنایع دستی گوناگونی را به فروش می رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *