ساحل شنی کادینلار دنیزی

همان طور که قبلا درباره شهر کوش آداسی توضیح داده ایم، تقریبا شهری ساحلی می باشد که که اطرافش با سواحل پوشیده شده است. در تور کوش آداسی می توانید به یکی از این سواحل شنی سر بزنید، ساحلی به نام ساحل شنی کادینلار دنیزی که بسیار زیبا می باشد و در این شهر واقع شده است.

قبل از هر چیز باید به این اشاره کرد که کوش‌آداسی دارای علاوه بر این که دارای دیدنی ‌های تاریخی بسیار خیره کننده ای می باشد، نیز شامل سواحل زیبا و جنگل ‌های کاجی می باشد که در کناره‌ی دریا قرار گرفته اند.حتی این مکان زیبا و یا سواحل دیگر این شهر دیدنی برای خود ترک‌ها هم شهری ییلاقی و تفریحی به حساب می‌آید.

ساحل شنی کادینلار دنیزی

ساحل شنی کادینلار دنیزی

این ساحل شنی زیبا را می توان یکی از معروف‌ ترین جاهای دیدنی کوش‌آداسی به شمار آورد، گفتنی است این ساحل با نام (ساحل بانوان) هم شناخته شده است. این ساحل شنی که به خاطر صخره هایش و ساحل شنی اش، هم چنین به دلیل این که ساحلی عمومی می باشد، بسیار معروف و زبانزد است.

این ساحل در قسمت جنوبی شهر واقع شده است که در ٢.٥ کیلومتری جنوب شهر قرار گرفته است. از موارد دیگری که در این به چشم می خورد، این است که هتل بزرگی در این جا ساخته شده است که در تابستان ها مردم و یا گردشگران زیادی به طرف این سرازیر می شود تا تابستان خود را در این مکان جذاب بگذرانند. هم چنین علاوه براین که می توانید در هتلی زیبا و راحت استراحت کنید، نیز می توانید برای انواع ورزش های آبی را در این ساحل تجربه کنید، مانند شنا، غواصی و اسکی روی آب که بسیار مناسب این فصل می باشد.

ساحل شنی کادینلار دنیزی

تصویری دیگر از ساحل شنی کادینلار دنیزی

گفتنی است در کوش آداسی دو اسکله مخصوص کشتی ها و قایق های کوچک دیده می شود که بهترین آن ها، اسکله ای است که در ابتدای بلوار قرار گرفته است و به موازات ساحل کشیده شده است. حتی برای تور این کشتی می توانید ثبت نام کنید.

تورکشتی، یک گشت چند ساعته با کشتی‌ های کوچک دو طبقه در آب‌های گرم اژه می باشد که یکی دوباری هم در سواحل مختلف توقف می‌کند و حتی امکان این وجود دارد که داخل دریا شیرجه زده و شنا کنید. حتی پذیرایی کامل ناهار را هم از دست نمی دهید، زیرا از برنامه های این تور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *