باغ رز در تور تایلند

تور تایلند را با آژانس هواپیمایی ما تجربه کنید.

در سفر بعدی که به شهر بانکوک تایلند خواهید داشت، به جاذبه گردشگری باغ رز تایلند سر بزنید! تور تایلند در طی برنامه ای که برای شما در سفر به بانکوک چیده است، در نظر دارد یک سری هم به زیباترین باغ دنیا، باغ رز تایلند بزند. باغ زیبایی که چهره بسیار خاصی به شهر بانکوک تایلند داده است. پس بدون هیچ معطلی بلیط هواپیما را از آژانس های مسافرتی نزدیک تان تهیه کنید. حتما می خواهید از قیمت تور تایلند هم مطلع شوید، به اینجا نگاهی بیاندازید، همه چیز درباره این تور مسافرتی شرح داده است.

باغ رز تایلند مساحتی به اندازه حدود 75 کیلومتر مربع دارد که 32 کیلومتری غرب بانکوک نیز واقع شده است. داخل باغ که پا می گذارید و قدم می زنید، دریاچه ای هم اطراف باغ می بینید، دریاچه ای که چنین باغ زیبای دنیا توسط آن احاطه شده است. قدم به قدم پر شده از رزهای زیبایی که از هر رنگ و لعابی می باشند. هم چنین با عطری که دارند شما را گیج و سرمست می کنند. پس نه تنها حال خوشی از پیاده روی در اینجا پیدا می کنید نیز می توانید خاطراتتان را در قالب عکس و تصویر ثبت کنید. علاوه بر اینکه دارید از قشنگی باغ و رزها لذت می برید، می توانید نمایش هایی هم این بین مشاهده کنید، نمایش هایی مثل رقص های محلی تایلندی، بوکس تایلندی، شمشیر بازی، و حتی شوی فیل ها که همه شان در باغ اجرا می شوند. حسابی که سرگرم شدید، بعد از همه آن ها نوبت به خرید می رسد؛ آن هایی که عاشق کارهای دستی و هنری یا صنایع دستی هستند، از نمایش صنایع دستی تایلندی هم می توانند استفاده کنند.

باغ رز تایلندی در تور تایلند

تایلند خودش آب و هوای بسیار دلنشینی دارد، اما در این باغ که وارد می شوید، باز هم آب و هوا لذت بخش تر است و طبیعتا خوشبوتر. برای زوج هایی که جشن ازدواجشان می باشد، هم باغ رز تدارک دیده شده است؛ به عنوان آتلیه عکاسی. عکس هایی زیبا که تا ابد ماندگارند. حتی مراسم عروسی هم در باغ رز برگزار می شود و نمایش های شبانه هم جز برنامه های باغ است که برای زوج ها اجرا می شود. پس چه بهتر که پیشنهادمان را رد نکنید و سری به تایلند و بانکوک تایلند بزنید و خاطره ای فراموش نشدنی بسازید.

باغ رز تایلند در بانکوک تایلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *