حراج در استانبول

زمان حراج ها در استانبول

استانبول شهر آشنا برای ایرانیان که بهترین تفریحات خود را در این شهر پر هیجان سپری میکنند. تور استانبول به دلیل زیادی برای هر ایران برگزار میشود اما جالب است بدانید که تور استانبول اگر تفریحی هم باشد باز هم خرید از مراکز آن یکی از اهداف مسافران می باشد. خرید از مراکز  استانبول که لذتی وصف ناشدنی دارد به علت بودن انواع برند های معروف دنیا با قیمت های استثنایی و بسیار ارزانتری از ایران که میتوان تهیه کرد. اما از آنجا که حراج های استانبول بسیار مشهورند افراد زیادی مایلند تور خود را در بازه زمان حراج در استانبول انتخاب کنند تا در واقع یک تیر و دو نشان باشد .

حراج در استانبول

حراج در استانبول

بهترین حراجی های استانبول در تور ترکیه

استانبول دارای مراکز خرید و فرو شگا هایی متعددی می باشد که قیمت اجناس آن ارزانتر ازایران می باشد اما همه این مراکز در ایام های خاصی اجناس مورد نیاز خود را با کمتر از نصف قیمت به فروش میرسانند. در واقع هر فصلی که با تور استانبول به این شهر سفر کنید ، در مناطق مختلف شهر تابلوی ایندریم یا همان حراج به چشمتان می خورد .
حراج در شب سال نو
یکی از بهترین زمان های برای خرید در استانبول ، شب سال نوی میلادی میباشد .نرخ مغاز ها و مراکز خرید بسیار ویژه و ارزان میشود و شما میتواند با کمترین قیمت اجناس برند خود را تهیه کنید
حراج در عید قربان
استانبول به دلیل مسلمان بودن اکثریت شهر عید قربان را همراه با مسلمانان سراسر دنیا جشن میگیرند . اما حراج های این روز ها در تمام مغاز های استانبول برقرار می باشد و مسافران و مردم شهر استانبول چند روز به این عید و حتی در ایام 3 روز عید قربان میتوانند بهترین اجناس را با قیمت نصف خرید کنند.
فستیوال تابستانی خرید استانبول
چندین سال است که فستیوال تابستانی خرید استانبول در این شهربرگزار میشود . این فستیوال که از 7 ژوئن تا 29 ژوئن برگزار میشود ، فرصت بسیار مناسبی برای خرید میباشد . همه بوتیک ها و مراکز خرید حراج و نرخ و ویژه دارند و تا پاسی از صبح باز هستند .
فستیوال 40 روزه استانبول
در فصل بهار مغازه های شهر استانبول در بیشتر ایام دارای حراجی های مختلف می باشد. این فستیوال که از تاریخ 18 مارچ تا 26 آپریل انجام میشود همزمان با شروع بهار و عید نوروز ما میباشد و موقعیت بسیار مناسب برای مسافرینی است که در ایام نوروز قصد سفر به استانبول و خرید در این شهر را دارند .
حراج های فصلی استانبول
حراج های فصلی استانبول که در آغاز هر فصل انجام میشود و میتوانید اجناسی را که در ابتدای فصل با نرخ بسیار گران عرضه میشدند را با نرخ بسیار ارزانی خریداری کنید . این حراج ها در ابتدای فصل در تمام فروشگاههای و مراکز خرید استانبول به وفور دیده میشود و علاقمندان بسیاری دارد .
حراج زمستانه در استانبول
فروش زمستانه در استانبول از اواسط دسامبر یا اوایل ژانویه (اواخر آذر ماه و اوایل دی) شروع می­‌شود. در این فصل معمولا تخفیف­‌ها از ۳۰ درصد شروع می­‌شوند و تا ۵۰ درصد افزایش می­‌یابند. البته برخی از برندها نرخ تخفیف خود را تغییر نمی‌­دهند. برخی از برندها موج دوم فروش (در اوایل بهار) نیز دارند. نرخ تخفیف این دسته از فروشگاه­‌ها معمولا بین ۴۵ تا ۵۰ درصد بوده و حتی گاهی برای خلاص شدن از دست تغییر قیمت در اواخر آوریل (اوایل اردیبهشت) به ۷۰ درصد نیز می­‌رسد. به نظر می­‌رسد که بهترین زمان خریدهای زمستانی، همان موج اول تخفیف­‌ها است. دلیل این موضوع نیز مشخص است: علیرغم تخفیف کمتر، سایز لباس­‌هایی نظیر M و L به دلیل تقاضای بسیار به سرعت تمام می­‌شوند و نمی‌­توان محصول مورد نظر را خریداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *