رینیس درانگار

ساحل رینیس درانگار ( Reynisdrangar )، ساحلی عجیب و غریب با بخش های به نظر غیر طبیعی، در جنوب کشور ایسلند می باشد، کشوری که در شمالی ترین قسمت اروپا، واقع شده است، و این ساحل بسیار زیبا به دلیل همین غیر طبیعی و خاص بودنش، به یک جاذبه طبیعی گردشگری تبدیل شده است.

شن های سیاه رنگی که ریشه آتشفشانی دارند در این ساحل عجیب به وفور می باشد. این ساحل غیر طبیعی در عین حال جذاب که با این شن های سیاه رنگ احاطه شده است، توجه گردشگران را به خود جذب کرده است. ولی از دیگر دلایل غیر طبیعی بودن این ساحل که به نوعی باعث تمایز آن از دیگر سواحل شده است، وجود دیواره ای در نزدیکی دریاست که از ستون های ۶ ضلعی تشکیل شده است.

رینیس درانگار

این ساحل عجیب و در عین حال زیبا توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و سالانه گردشگران زیادی برای بازدید به این ساحل زیبا در کشور ایسلند سفر می کنند.

بهترین زمان برای سفر به این ساحل فصل تابستان است که گردشگران می توانند علاوه بر لذت بردن از دریا و سواحل، از دشت های سرسبز اطراف این ساحل زیبا نیز بهره مند شوند.

از جذابیت های دیگر این ساحل که به آن اشاره می کنیم، یخچال های طبیعی است.

در فصل زمستان به دلیل به وجود آمدن یخچال های طبیعی و سفید پوش شدن منطقه زمینه ای برای گردشگران فراهم می شود تا بتوانند برای عکاسی به این منطقه بیایند و یا عکاسان حرفه ای که به دنبال سوژه های مهیج و جالب می گردند، این جلوه از طبیعت برای آن ها بسیار جذاب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *