راتچاپراسانگ (Ratchaprasong)

راتچاپراسانگ  یکی مناطقی است که در آن بزرگترین و مهمترین مراکز خرید ساخته شده است. شهر بانکوک به دلیل آمار بالای توریستی و همچنین هجوم مسافران و گردشگران به یک قطب بزرگ اقتصادی تبدیل شده و در آن مراکز مختلف و بزرگ تجاری ساخته شده است. این منطقه که در چند قدمی میدان سیام واقع شده  محلی برای خرید سوغات و وسایل مورد نیاز مسافران تور بانکوک می باشد.

مرکز خرید بازار دنیای بزرگ

یکی از مراکز خرید در راتچاپراسانگ ، بازار دنیای بزرگ می باشد. این مرکز توسط دو مغازه lsetan  و zen که مارک های بین المللی را عرضه میکنند احاطه شده است. در این دو مغازه همچنین محصولات ژاپنی نیز عرضه می شود. در طبقه همکف این مرکز ، فروشگاه های پوشاک زنانه و مردانه ، تجهیزات dvd  و cd ، محصولات چرمی ، کیف ، کفش و چمدان عرضه می شود. فروشگاه های جیم تامپسون ، محصولات ابریشمی ناریا و پوشاک تیم برلند نیز در این طبقه یافت می شود.

در طبقه دوم و سوم نیز مسافران و گردشگران تور بانکوک می توانند شاهد فروشگاه های پوشاک زنانه و مردانه و همچنین سایر محصولات چرمی باشند. در این طبقات نیز رستوران ها و کافه هایی وجود دارد که غذاها و خوردنی های سنتی تایلند را برای مسافران تهیه می کنند. وسایل الکترونیکی و کامپیوتری در طبقه چهارم این مرکز یافت می شود.در طبقه پنجم مسافران تور بانکوک می توانند پوشاک کودکان را برای بچه های خود خرید کنند. . روسری ، جواهرات ، پارچه های تایلندی و صنایع دستی در طبقه ششم واقع شده اند. انواع برندهای معروف مانند گوچی ، آرمانی ، دیور ، فندی و بربری در این مرکز عرضه می شود.

این مرکز خرید در کنار ایستگاه مترو چیت لوم (chitlom) واقع شده است که همین امر باعث شده تا مسافران به این مرکز خرید دسترسی راحتی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *