موزه لوور ابوظبی

این موزه که با همکاری شهرداری ابوظبی و دولت فرانسه در سال 2017 با هدف پر کردن خلا هنر بین شرق و غرب احداث شد.این موزه شامل آثار هنری از سراسر دنیا می باشد و شما می توانید در این موزه با هنر دنیا آشنا شوید.موزه لوور ابوظبی دارای مساحتی بالغ بر 24 هزار متر مربع و گالری آن 8 هزار متر مربع می باشد. در این موزه آثار نابی از غرب و شرق به چشم میخورد که شما می توانید با دیدن این آثار حیرت زده شوید.همچنین موقعیت جغرافیایی این موزه خود یکی از شگرف انگیزترین جاذبه های این موزه است. این موزه در کنار ساحل خلیج فارس قرار دارد و این خود می تواند سوژه مناسبی برای افرادی که علاقه به عکاسی دارند باشد.

رستوران یخی دبی

از دیگر جاذبه های دبی رستوران یخی می باشد. این رستوران در سال 2007 افتتاح شد.فضای داخلی رستوران از مجسمه ها گرفته تا میز و صندلی همه از یخ ساخته شده و دمای داخلی این رستوارن زیر صفر درجه می باشد.همچنین در این رستوران مراسمات عروسی برگزار می شود که این خود از جاذبه های این رستوران محسوب می شود. اگر می خواهید غذا خوردن در دمای زیر صفر درجه را تجربه کنید حتما از این رستوران دیدن کنید.

برج قاب دبی

به جرات می توان گفت که از مهم ترن جاذبه های دبی می باشد. این برج در سال 2009 ساخته شد. موقعیت مکانی برج قاب به گونه ای است که از یک طرف می توان دبی مدرن را ببینید و از طرف دیگر دبی قدیمی را ببینید. فضای اطراف این برج بسیار زیبا و شگرف انگیز می باشد.سالانه گردشگرانی که به دبی می روند از برنامه های دبی گردی آنها دیدن این برج می باشد.موقعیت مکانی این برج در نزدیکی دروازه ستاره زعبیل واقع شده که خود این پارک یکی از مقاصد گردشگران است.اگر علاقه مند به دیدن معماری بی نظر دبی هستید حتما از این برج دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *