دلیلتان برای انتخاب تور آنتالیا چیست؟

دلیلتان برای انتخاب تور آنتالیا چیست؟

بسیاری تور آنتالیا را به جهت زیبا بودنش و یا به عبارتی unique بودنش انتخاب می کنند، اما جدای از زیبایی و جذابیت های فراوانش دلایل دیگری هم شامل می شود که برای شما بیان می کنیم. اول از همه باید آنتالیا را یکی از شهرهای مهم ترکیه دانست، که ویژگی ها و زیبایی های منحصر بفردی دارد و اینکه این منحصر به فردی در زیبایی دلیلش قرارگیری آنتالیا در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه می باشد. این شهر از سمت شمال با شهر بوردور، از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک، از غرب به شهر کورکوتلی و از جنوب غرب به شهر کمر همسایه است و این چنین است که هر طرف زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

دلیلتان برای انتخاب تور آنتالیا چیست؟

در این منطقه رودخانه ای به چشم می خورد که بسیاری از گردشگران در حال عکسبردای از آن هستند یا اینکه آبتنی را به عکس انداختن ترجیح می دهند. زیباترین رود که شاید در چنین مکانی چشم شما را به طرف خود برگرداند. نامش رود آکسو می ‌باشد که در انتها به آبشار دودن اطلاق می‌شود. در کنار آبتنی که در رود می کنید، نسیمی از آب و هوای مدیترانه ای به سمتتان می وزد که واقعا دلنشینش می کند. اگر در زمستان سری به این طرف بزنید، امواج هوای گرم را که از سوی دریا می آیند حس می کنید، و نیز علت جلوگیری از هوای سرد و معتدل و بارانی می شود. بعد از هوای دلپذیر که نظر شما را به خود جلب کرد، تفریحات آن می باشد که بسیار جالب و متنوع هستند. از تورهای تفریحی که برگزار می شود، تا می توانید آن را دنبال کنید و از دست ندهید. کواد سافاری در آنتالیا ، تور کشتی آنتالیا ، قایق سواری در رودخانه وحشی آنتالیا ، جیپ سافاری آنتالیا ، میکرو لایت آنتالیا ، تور غواصی آنتالیا  و چتربازی در آنتالیا جز تور تفریحی می شوند که برایتان خاطراتی شیرین و به یاد ماندنی را به ارمغان می آورد.

از دیگر دلایل انتخاب تور آنتالیا آسایش و آرامشی ست که هتل های آن برای میهمانانش به همراه دارد. مخصوصا هتل های 5 ستاره اش که از شهرت جهانی برخوردارند و از بهترین هتل های ترکیه محسوب می شوند. بعضی از این هتل ها با داشتن مراکز خرید و تفریحات متعدد، شهری زیبا  به چشم می آیند. از مهم ترین هتل های آنتالیا هتل آدم و حوا آنتالیا ، هتل تایتانیک آنتالیا ، هتل کروانسرای لارا آنتالیا ، هتل پورتوبلو آنتالیا  ، هتل مردان پالاس آنتالیا و غیره می باشند . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *