بهترین رستوران های ارمنستان

با پارادیس سیر پارسیان که همراه می شوید، و تور ارمنستان می شود انتخابتان و مقصدتان برای سفر، پس نگران هیچ چیز نباشید. زیرا در این تور ارمنستان که برای شما تدارک دیده ایم، برنامه هایی هم در کنارش چیده ایم؛ پس مطمئن باشید بد نمی گذرد بلکه بهترین خاطرات رقم می خورد. غیر از جا و اقامت در هتل مورد علاقه تان، رستوران های جدیدی با به شما معرفی می کنیم که کم طرفدار نیستند، و تا به امروز توانسته اند مشتریان و گردشگران زیادی را سمت خود بکشانند. حال این رستوران های خاص غذاهای خاص و نه غذاهای محلی ارمنستان را به فروش می رسانند. پس بیایید یک گشتی در این رستوران ها باهم بزنیم.

معروف ترین رستوران های ارمنستان

غذا

با به وجود آمدن دوازده رستوران ژاپنی، روسی، گرجی، ایتالیایی، لبنانی ویونانی، كیفیت غذاها و رستورانها بالاتر رفته است. رستوران های بسیار زیادی هستند كه خوراوات را با گوشت بره و یا گوساله سرو می کنند و در تمام نقاط شهر، مغازه های خیابانی زیادی هستند كه كباب با نان لواش تازه نی فروشند.

رستوران گُستو

در این مكان می توانید انواع پیتزا و پاستا را بخورید، این رستوران، تازه ساخت و بسیار تمیز است و دارای قسمت مجر دها، خانوادگی و زوج های جوان است. قسمتی از آن هم مشرف به خیابان است. پس شک نکنید که شبی رویایی در این رستوران می توانید داشته باشید.

رستوران سامورائی

این رستوران به سبک شرق دور ساخته شده. قیمت سوشی هایش هم از ٣٠٠٠ تومان شروع می شود و البته قیمت غذاهای كامل با مخلفات به ٤٥٫٠٠٠ تومان هم می رسد.

رستوران لا گونید بیسترو

در این رستوران می توانید بهترین غذاهای سوریه ای-ارمنی را امتحان کنید. با اینكه دكور این رستوران بسیار ساده است، اما كیفیت غذاها بسیار بالا است و از مواد غذایی تازه استفاده می کنند. پس گول ظاهر را نخورید.

رستوران كارما

این رستوران، رستورانی است که غذاهای شمال هند را سرو می کند. جوجه های تنوری بسیار خوشمزه ای داشته و غذاهای مخصوص گیاهخواران هم در آن پیدا می شود. دكور این رستوران خیلی قشنگ است. غذاهای دیگر كشورها را هم می توانید سرو کنید، مانند چین، ژاپن و تایلند.

شاورمای تومانیانتومانیان

این فست فود، یكی از مشهورترین شاورماها را ارائه می دهد. قسمت خوراوات نیز در كنار آن قرار گرفته است.

سیتی دینر

این رستوران به سبک رستوران های آمریکا درسال ١٩٥٠ آمریكا ساخته شده است. منوی آن عمدتاً شامل استیك های پنیری و همبرگر است. افرادی كه در این رستوران كار می کنند، به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

پیتزا شاه

قلیان های خاورمیانه ای این رستوران، باعث شده است كه این رستوران، بیشتر محیطی دمشقی داشته باشد تا ارمنی. بیشتر مشتری هایش هم تجار عرب هستند و غذاهایی كه سرو می کنند شامل سالاد، كباب و پیتزا است.

رستوران دولماما

این رستوران دارای محیطی گرم است و لیست بلندبالایی از انواع نوشیدنی ها و بعضی غذاهای محلی دارد. پیشنهاد اول و آخر ما تاس كباب گوشت بره و جوجه ای است كه در سس گردو خوابانیده شده، تا اینها را امتحان نکردید از رستوران خارج نشوید.

رستوران فرانسه

آن هایی که عاشق غذای فرانسوی هستند، سری به این رستوران بزنند و غذاهای تهیه شده از جوجه و گوشت گوساله ی بسیار عالیش را امتحان کنند؛ پیش غذاهایش را فراموش نکنید. منو بر روی یک تخته گچی نوشته شده و خود رستوران نیز دارای دکور سفید و سیاه است كه به سبك رستوران های فرانسوی طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *