درسدن و پارک ملی

مطلبی که در این مد نظر است به درسدن و پارک ملی آلمان بر می گردد و پارکی زیبا و دیدنی که محلی برای بازدید توریست ها و مردم می باشد. درسدن را این طور معرفی  می کنیم که شهری است از آلمان شرقی، که علاوه بر توریستی بودنش توانسته است توجه بسیاری را به خود از هر گوشه دنیا جذب کند.

درسدن،  تنها شهری می باشد که در طی هر دو جنگ در اروپا به آتش کشیده شده است. به همین دلیل است که شهرداری این شهر با تلاشی در این زمینه توانسته است با از دیدنی های این منطقه ویژگی خاص و بارزی را به وجود آورد که به این شهر داده است، از سفید کردن ساختمان هایی که رویشان را دود گرفته است، پرهیز می کند.

درسدن و پارک ملی

درسدن و پارک ملی

این شهر دارای کلیساها و ساختمان های با عظمت و زیبایی است که ارزش دیدن را دارند. هم چنین میدانی در این شهر می باشد که شبیه به میدانی در بروکسل می باشد. اما مکانی در این شهر وجود دارد که آلمان ها آن را سوییس خود می دانند.

درسدن و پارک ملی

نمایی زیبا از درسدن

این منطقه زیبا که در جنوب شرقی آلمان و در مرز چک قرار گرفته است، به نام Bohemian Switzerland National Park می باشد و بسیار جای دیدنی است. البته نا گفته نماند که آلمان به تنهایی خود یک دشت است و در این منطقه امری طبیعی است که کوه های جنگلی ای را مشاهده کنید که کمی شبیه کوه های آلپ هستند. علاوه بر توصیف این منطقه نکته دیگری که باید از آن گفت درباره پارک ملی این منطقه می باشد که آلمانی ها آن را سوییس آلمان می دانند. منطقه ای ییلاقی و زیبا که دارای ارتفاعات جنگلی زیباتری نیز می باشد که در آن جا امکان سنگ نوردی نیز می باشد. پل باستای از جاذبه های گردشگری این پارک می باشد و هر چند شاید قدیمی نباشد، اما به سبک پل های قدیمی اروپا ساخته شده است و بخشی از مناطق کوهستانی آن را به هم پیوند داده است.

درسدن و پارک ملی

نمایی دیگر از نقاط دیدنی درسدن

تقریبا می توان گفت تمام این پارک به صورت موزه ای می باشد،  و ساختمان هایی که به مانند موزه هستند؛ موزه ای زیبا و پر از توریست و کاملا دیدنی و زیبا. همینظور میدان های زیبای مستطیلی شکل بزرگ، کلیساهای جور واجور و مختلف، همینطور خانه کافکا این پارک به موزه ای نیز تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.