جزیره ای به شکل قلب

در بسیاری از تصاویر و بسیاری از فیلم ها و داستان ها، مناطقی را حتما دیدید که بسیار زیبا و شبیه به یک سری اجسام واقعی در محیط اطرافمان هستند. به طور مثال ممکن است جزیره ای به شکل قلب و یا ماه توجه شما را به خود جلب کرده باشد.

در این باره گفتنی است که این جزیره در جمهوری جزایر فیجی قرار دارد که امروزه توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است. 

جزیره زیبای Tavarua، به دلیل اینکه شباهت بسیار زیادی به قلب دارد، معروفیت و محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و به این دلیل سالانه گردشگران بیشماری را به سمت خود جلب کرده و باعث متحیر شدن آن ها می شود.

جزیره ای به شکل قلب

جزیره زیبای Tavarua یکی از زیباترین جزایر جهان محسوب می شود، اصطلاحا درباره جزیره ای به شکل قلب و یا Tavarua جای گفتن دارد که حدود ۱۹ هکتار مساحت دارد. یکی از دلایل دو چندان شدن زیبایی جزیره Tavarua نزدیکی بسیار زیاد آن به جزیره اصلی فیجی بوده و اینکه اطراف آن را سواحل مرجانی احاطه کرده است.

گردشگرانی که به این جزیره سفر می کنند علاوه بر لذت بردن از زیبایی این جزیره با سواحل دیدنی آن می توانند از امکانات دیگر آن مانند : گشت و گذار، ماهیگیری ورزشی، غواصی و قایقرانی، امکانات تمرین و زمین تنیس به همراه رستوران های با کیفیت بالا می توانند استفاده نمایند.

جزیره ای به شکل قلب

در ادامه باید گفت که هیچ چیز کامل نیست اما مکانی روی زمین در حد کمال وجود دارد که این حرف را نقض می‌کند. جزایر و سواحل بی پایانی وجود دارد که برای توریست ها آرامش کامل به ارمغان می‌آورد. این آب های آبی و شن های سفید چنان منظره ی فوق العاده جذابی را به وجود آورده است، درحدی که نمی‌توانید از یک بار دیدن آن صرف نظر کنید.

جزیره ای به شکل قلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *