کوش آداسی مقصد نهایی برای گذراندن تعطیلات در کنار علایق ویژه

از بالا که به کوش آداسی و جزایر آن نگاه می کنید، به قدرت خداوند و زیبایی های این شهر بیشتر پی می برید. با تور کوش آداسی که همراه می شوید، از جاذبه ها و شگفتی های طبیعی این شهر بسیار متعجب و شگفت زده خواهید شد، علتش هم جاذبه هایی می باشد که چشم هر بیننده ای را به سمت خود می کشد. به عنوان نمونه که ما مجری مستقیم برگزاری تورهای مسافرتی هستیم، جزایر این شهر را به شما معرفی می کنیم که از جمله آن ها جزیره کبوتر می باشد و بسیار دیدنی است. جزیره ای که یکی از بهترین مقاصد برای شنا کردن و یا آفتاب گرفتن و به دست آوردن تجربه ای جدید و نو می باشد. منطقه ای مسحور کننده و زیبا که گردشگران زیادی به این جا می آیند و برای خود یا خانواده و دوستانشان خاطره می سازند.

از شلوغی های شهر و دیارتان که دور می شوید و پا به یکی از زیباترین نقاط کشور ترکیه می گذارید، می توان گفت با دور شدن از بندر کوش آداسی و عبور از یک گذرگاه 350 متری به جزیره ای بی نظیر می رسید که نامش همان جزیره کبوتر می باشد. در واقع جایی که بقایای استحکامات بیزانس قرن سیزدهم را در این مکان می بینید که روی صخره ای دیده می شود و روی آن ها واقع شده است.

 

جزیره کبوتر در تور کوش آداسی

این استحکامات بعدها تبدیل شد به یکی از مخفیگاه های دزدان دریایی. در این جزیره که دور می زنید و بازدید از آن دارید، دیوارهای خروجی را می بینید که این ها همه در اطراف جزیره کشیده شده اند، و بعدها در اوایل قرن نوزدهم ساخته شدند.

همان طور که می دانید جزیره کبوتر امروزی که به دیدن از آن می روید، به یک محل مطلوبی تبدیل شده برای قدم زدن در ساحل که بسیار هم جذاب است. هم چنین بعد از یک پیاده روی عالی می چسبد یک چای یا قهوه ای هم نوش جان کرد، پس نگران این هم نباشید که یک کافه دوست داشتنی در این حوالی هست که می توانید در آن خستگی در کنید و چیزی بنوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *