باغ نونگ نوچ تور تایلند

تور تایلند پیشنهادی ویژه دارد! بیایید در باغ نونگ نوچ روزی خاطره انگیز بسازیم…

نظرتان درباره سپری کردن یک روز در یک باغ سر سبز چیست؟ تا به حال به تصورش هم فکر کرده اید که در این باغ با خانواده یا دوستان وقت بگذرانید؟ اینکه در یک پارک بسیار زیبایی پا بگذارید و از هوای عالی و منظره دیدنی آن لذت ببرید. راستی بد نیست یک دوربین هم داشته باشید و از لحظه به لحظه آن عکسبرداری کنید و خاطره بسازید. این باغی که از آن گفتیم در تور تایلند می توانید تجربه کنید؛ نام باغ نونگ نوچ است. در بسیاری از سایت ها یا حتی مجله ها خوانده اید که جاذبه های دیدنی تایلند، جاذبه های توریستی تایلند و نیز اماکن تفریحی و دیدنی شهر پاتایا را هم می توانید از نزدیک ببینید.

باغ نونگ نوچ تور تایلند

باغ نونگ نوچ در دنیا معروف است. جمله ای ساده ولی در عین حال دارای یک جذابیتی هست که بتوان گفت واقعا معروف است. این باغ مشهور است به خاطر فیلم های استثنایی و شوهای فرهنگی تایلندی خود معروف است. البته همه این هایی که گفتیم در این باغ وسیع پنهان شده است که بسیار زیبا و دیدنی هم می باشد. حتی لقب بزرگترین و زیباترین باغ گیاه شناسی آسیای شرقی را هم از آن خود کرده است.

نونگ نوچ پیوسته در حال توسعه و تحول بوده است و سعی در این دارد که جاذبه های جدیدی برای بازدید کنندگان وفادارش ایجاد کرده باشد. به عبارتی توانسته باشد با تفریحات و سرگرمی هایی که در این باغ فراهم کرده است توانسته باشد برای باغش طرفدار و توریست جمع آوری کرده باشد و هم چنین آن ها را راضی نگه داشته باشد.

همچنین باید یادآور شویم که باغ نونگ نوچ به عنوان یک مرکز آموزشی ـ پژوهشی نیز فعالیت دارد و منطقه حفاظت شده ای برای بزرگترین نخلستان دنیا می باشد، این نخلستان دارای بیشترین تنوع گونه های گل ارکیده و سایر گونه های حیات گیاهی و جانوری مناطق گرمسیری هم می باشد.

پس تا دیر نشده تور تایلند را در اولویت قرار دهید و برنامه سفری را بچینید که بتوانید از این باغ دیدن کنید. آژانس مسافرتی ما در انتظار انتخاب شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *