اطلاعات گردشگری

توصیه بسیاری از آژانس های مسافرتی در طی سفر چه با تور ارمنستان و یا تور ترکیه و حتی تورهای خارج از آسیا، همه و همه نیازمند یکسری نکات هستند که باید به طور جدی رعایت شوند. یکی از همین توصیه های آژانس های مسافرتی طریقه انتخاب مناسب ترین صندلی های هواپیما می باشد که شاید به نظر زیاد جدی نیاید اما واقعا لازم است تا نکاتی را در این باره رعایت کرد. در ادامه برایتان به طور کامل شرح داده ایم که چه باید کرد.

افرادی که با پروازهای economy مسافرت می کنند معمولا در پرواز با مسائلی مانند احساس سرما در شب یا تحمل صدای گریه نوزادها و … روبرو می شوند. که ممکن است برایشان ناخوشایند باشد. خوشبختانه ما در این جا به مواردی اشاره می کنیم که به شما کمک می کند تا از این موارد ناخوشایند در امان باشید. باید بدانید که نزدیک بودن به عقب هواپیما و نشستن بر صندلی های میانی هواپیما نیز مزایای متمایزتری دارند، به عنوان مثال فاصله میان صندلی ها بیشتر است.

توصیه آژانس های مسافرتی : مناسبترین صندلی هواپیما

شاید این فاصله ها کمک می کنند تا وزن مسافران در قسمت میانی هواپیما تقسیم شود. همچنین احتمال پیدا کردن فضای بیشتری در قسمت قفسه بارها وجود دارد. در این قسمت از هواپیما شانس بیشتری برای نجات یافتن در یک سانحه هواپیمایی وجود دارد. شما از دم هواپیما دور هستید که در یک سانحه احتمال دارد جدا شود و از نوک تیز آن نیز دور هستید تا از دست اندازهای هوایی بیشتر در امان باشید.

صندلی های کنار بال هواپیما نیز از امنیت بیشتری برخوردار هستند. این به این معنی نیست که صندلی های شما به دور از مشکل و ناراحتی است. درست پشت سر شما می تواند دو ردیف پایانی باشد و بعد از آن ها سرویس های بهداشتی و بوفه هواپیما وجود دارد که به علت رفت و آمد، می تواند دارای سر و صدای بیشتری باشد. اما خوشبختانه صدای بچه ها در این قسمت کمتر است.

با این اوصاف در پرواز بعدی ممکن است نظرتان راجع به صندلی تغییر کند. در پرواز بعدی حتی ممکن است اجازه دهید تا مسافران جای خود را مشخص کنند و در آن مستقر شوند، سپس به آرامی سالن انتظار را به سوی هواپیما ترک نموده و در جای خود مستقر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *