تور کوش آداسی در شهر کوش آداسی به شما چند پیشنهاد برای انجام دادن و تجربه کردن دارد.

تور کوش آداسی را با تجربه در شهری دیدنی و جذاب می خواهیم امتحان کنیم. با ویوهای زیبایی که کوش آداسی دارد بهترین عکس های دیدنی را می توانید بگیرید. با جاهای دیدنی که قرار است بازدید کنید، پس سری به قلعه کوش آداسی از جمله جاذبه های کوش آداسی می زنیم. به گفته یکی از دوستان، ” من تقریبا جایی که خیلی از آن تعریف می کردند را از دست دادم، به خاطر اینکه بسته شد و تقریبا می توان گفت بعد از سه ساعت با اتوبوس راندن کاملا نا امید شدم تا فهمیدم که بسته شده. ” پس حواستان باشد که تا باز است بروید و از ساعتی که تعیین شده حتما بازدید کنید.

به گفته دیگر دوست عزیزی که اشاره داشت به عنوان نقطه تحول تاریخی می باشد. با کشتی تفریحی که سفر می کنید، در بین راه می ایستد و می توان از چنین جای دیدنی و زیبایی بازدید کرد. ورودی چنین مکان تاریخی رایگان است که خیلی هم زیباست، می توانید بدون اینکه زمانی را هدر داده باشید، از آنجا دیدن کنید و لذت ببرید. همم چنین اگر بگردید می توان آن را در بندر بعدی که با کشتی های کروز بزرگ قابل بازدید است و نزدیک به بازار بزرگ می باشد، ببینید. یک باغ بسیار زیبایی هم می باشد که واقعا در این مکان قرار گرفته.

قلعه کوش آداسی تور کوش آداسی

یک مکان مناسب برای پیاده روی و بازدید از مناظر این منطقه. این قلعه در حال حاضر برای بازسازی بسته می باشد. حتی زمانی که باز هم بود، با باغ زیبا و دیدنی که داشت و جزیره ساموس و نمای دیدنی کوش آداسی بهترین خاطرات را برای شما می سازد. با پیاده روی در کنار بندر هم زیباترین چیزهایی که جزیره به نمایش گذاشته را می بینید.

با تمام اوصافی که از زبان گردشگران شده است، تا آنجا که می توانید از قلعه کوش آداسی دیدن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *