تور کوش آداسی را با یک اقامت به یاد ماندنی خاطره ساز کنید!

تور کوش آداسی برای شما هتل ماربل بای وینگز را تدارک دیده است که با حضور در آن می توانید بهترین اقامت خود را داشته باشید. این هتل بسیار زیبا طراحی و ساخته شده برای شما تا فقط استراحت کنید و تفریح کنید و اوقات خوش بسازید. بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای. نام هتل ماربل بای پالم وینگز یا Marbel By Palm Wings است. هتلی چهارستاره ولی در عین حال راحت و بسیار عالی که اصلا فکر نمی کنید چند ستاره دارد و به اقامت خود بدون نگرانی ادامه می دهید.

هتل ماربل در کوش آداسی حدودا 50 کیلومتر با فرودگاه فاصله دارد و کنار ساحل هم می باشد. تعداد اتاق های هتل نیز 105 تا می باشد. هر اتاق برای خود دارای امکانات مجزایی می باشد. از جمله امکانات موجود، تلویزیون در هر اتاق، ماهواره، تلفن و اینترنت که فکر می کنیم از ضروریات هر اتاق می باشد. اگر مدارکی هم به همراه دارید، گاوصندوق هست پس نگران جای مدارکتان نباشید. مینی بار و سرویس های 24 ساعته که از اولویت های هر هتل است که به موقع در اتاق ها حضور پیدا کرده و خدمات اتاق را انجام دهند. نمایی که اتاق های هتل به بیرون دارند بسیار عالی اند و از بالکن هر اتاق این زیبایی های قابل دیدن است.

هتل ماربل بای پالم وینگز در تور کوش آداسی

سیستم تهویه اتاق هم به راه است. حمام و سشوار هم که موجود است و نگران موهای خود نباشید که برای آن هم راهی هست. امکانات خود هتل هم از جمله استخر سرباز ، استخر کودک که در کنارش ماساژ و سونا هم به راه است. کنار اینها حمام ترکی را فراموش نکنید که کنار این مدرنیته بودن، یک تجربه حمام سنتی هم می چسبد. سالن بدنسازی و سالن بازی هم برای شما تدارک دیده شده است. کنار سالن بدنسازی، تنیس و ورزش های آبی هم هست که برای علاقمندان بسیار عالی است. پذیرش 24 ساعته هتل هم که در خدمت شما می باشد. آرایشگاه، سالن کنفرانس، صرافی، خشکشویی، باغ و غیره هم می باشد که این هتل را در عین 4 ستاره بودنش خاص کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *