تور کوش آداسی در پلاژ گوورجین ترکیه یکی از زیباترین و خاص ترین برنامه ها را برای شما دارد!

تور کوش آداسی در یکی از پلاژهای ترکیه بسیار لذت بخش خواهد بود، که از زیباترین پلاژهای کوش آداسی هم به حساب می آید. در واقع یک پلاژ بسیار زیبا که دارای یک ساحل خصوصی است و حتی قابل اقامت هم هست. می توانید یک برنامه یک روزه برای اقامت در آنجا هم چید. این ساحل خصوصی گوورجین دارای کافه هم می باشد و با اقامت در آن می توانید بهترین تفریحات کوش آداسی را تجربه کنید که آنقدر متنوع است که حوصله تان سر نمی رود.

در بین تفریحات کوش آداسی که مشغولید، همچنین شاهد چشم اندازی وسیع از سراسر خلیج و بندر کوش آداسی خواهید بود که واقعا منظره زیبایی است؛ مخصوصا در شب هنگام که چراغ ها روشن است و در تاریکی وسط بندر چنین منظره زیبایی را نظاره گر هستید. سواحل عمومی هم در پشت این شبه جزیره قرار گرفته اند که به سمت دریا هم باز هستند.

پلاژ گوورجین در تور کوش آداسی

در طول روز هم که در پلاژ در حال دور زدن و گشت زدن هستید، می توانید آفتاب بگیرید، یا اینکه شنا کنید و از فضای منطقه لذت ببرید که این هم خود از تفریحات تور کوش آداسی به حساب می آید.

غیر از تفریحات کوش آداسی سراغ دیدنی های آن هم می رویم که یکیش کلانتری قدیمی است که در قرن نوزدهم بوده و در هنگام قیام مورا به عنوان کلانتری استفاده می شده که عثمانی ها هم در آن دیده می شدند. هدف اصلی ساخت همچنین جایی هم مقابله با تهاجمات احتمالی از جزیره بوده که آن هم جز مکان های دیدنی و به جا مانده از آن زمان در این پلاژ به حساب می آید. پس با تور کوش آداسی همراه شوید و با اعتماد به ما بهترین سفری را داشته باشید که تابه حال تجربه نکرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *