تور چین نوروز 99

تور پکن ، تور شانگهای ، تور هانگزو

جهت مشاوره خرید تور با شماره تلفن 02141326 تماس بگیرید

تور پکن + شانگهای نوروز 99

شروع قیمت از: 17.500.000 تومان

رفت به پکن و برگشت مستقیم از شانگهای

تور شانگهای + پکن نوروز 99

شروع قیمت از: 17.950.000 تومان

رفت به شانگهای و برگشت مستقیم از پکن

تور چین  نوروز 99

چین کشوری در شرق آسیا و به عنوان یکی از پر جمعیت ترین و وسیع ترین و بزرگ ترین کشور های جهان نام برده است نام این کشور تقلید شده از خانواده سین می باشد که یکی از فرمانروایان این کشور بوده و هم مرز با دریای چین شرقی ، خلیج کره ، دریای زرد و هچنین بین کره شرقی و ویتنام قرار گرفته است . همه ساله درتعطیلات سال نو عده زیادی علاقمندی خود را به تور چین نوروز 99نشان می دهند که برای سفر به پر جمعیت ترین کشور جهان از آپانسهای مسافرتی همچون پارادیس سیر قدام به خرید تورهای نوروزی خو میکنند.

گردشگری چین در نوروز

از مهم ترین  جاذبه های گردشگری این کشور در نوروز 99می توان دیوار بزرگ چین را نام برد این دیوار 2000 سال پیش و در زمان جنگ و لشگر کشی های چنگیز خان بنا شده است . این دیوار بزرگ و پر عظمت یکی از 7 عجایب دنیا می باشد و در جهان از نظر زمان ساخت و طولانی و بزرگ ترین مهندسی تدافعی همیشه در مرکز توجه بوده است . طول این دیوار تا 7000 کیلو متر هم می رسد و یکی از سخت ترین کار ها و حدودا 11 سال ساختن این بنا به طول انجامیده است چنگیز خان بای ساخت این بنا از 1000 زندانی در بند استفاده کرده است . عرض این دیواز از استان لیاونینگ تا جیاوگوان و صحرای گوبی ادامه دارد . از دیگر دیدنی های این کشور تاریخی می توان به شهر ممنوعه ، تراکوتا و بینگ مایونگ ، مجسمه های لشگر تراکوتا ، کاخ تابستانی پکن ، کوهستان مقدس تای شای و مجسمه های سنگی بودا اشاره کرد .

موقعیت جغرافیایی چین چگونه است؟

پایتخت این کشور پکن که دومین شهر بزرگ چین می باشد این شهر واقع شده در شمال غرب این کشور و شانگهای به عنوان یکی از مهم ترین شهر ها و بندر ها شناخته شده است . نام پکن هم برگرفته شده از محل جغرافیایی آن و واقع شده در شمال غرب و در شرق آسیا گذاته شده است . همچنین یکی از رسم های اسن کشور برای انتخاب نام پایتخت از محل جغرافیایی آن و در نقشه انتخاب می کنند همانند توکیو ( پایتخت جنوبی ) یا هانوی در ویتنام به معنای ( پایتخت شرقی ) نام گذاری شده است .

فرهنگ مردم چین

این کشور زیبا و بزرگ دارای جمعیت حدودی یک میلیارد و دویست و نود میلیون نفر می باشد که اکثر این افراد دارای نژاد زرد هستند و در شرق کشور چین زندگی می کنند همچنین زبان رسمی آن ها ( ماندارین ) یا چینی می باشد . همچنین گروه های دیگری همانند مغول ها و تبتی ها در این بخش زندگی می کردند .

با آب و هوا چین آشنا شوید تا قافلگیر نشوید!

این کشور پر جمعیت دارای آب و هوایی به شدت گوناگون می باشند به شکلی که در برخی از نقاط دارای آب و هوای سرد و خشک و در دسته مناطق سرد سیر می باشد . در فصل بهار و پاییز با اینکه یخبندان شدیدی می باشد بهترین فصل برای سفر به چین می باشد . در صورتی که این کشور سالانه در فصل تابستان بیشترین توریست ها را به خود جلب می کند . منطقه سرد و معتدل در قسمت شمال استان هیلونگجیانگ و مغولستان ، منطقه نیمه معتدل در جیلین و شمال اکسینجینانگ و و برخی از مناطق هلیونگجیانگ و لیائونینگ و مغولستان می باشد همچنین مناطق گرم ولی معتدل در منطقه میانی و پایین تر از رودخانه بزرگ و مروف زرد و شاندونگ و شاآنشی و استان هبی هستند .

باراندگی های  چین را میدانید؟

بارش در این کشور زیبا و بزرگ به شکل منظم می بارد و بارش متوسط در این کشور در سال حدودا 6000 میلی متر می باشد فصل های بارانی در این کشور در بهار و تابستان است . همچنین وزش باد های موسمی جنوب شرقی از غرب اقیانوس آرام و باذ های موسمی جنوب غربی از اقیانوس هند می باشد که دلیل اکثر بارش هاست .

8 مطلب مهم باید بدانیم

چند شاخصه اصلی مهمی که باید درباره این کشور بدانیم به اختصار به شرح زیر می باشید :

 • مساحت این کشور : حدودا 9.598.000 کیلو متر مربع می باشد .
 • جمعیت این کشور :321.852.889 نفر می باشد .
 • واحد پول این کشور : یوان می باشد .
 • پیش شماره تماس این کشور : 86+ می باشد .
 • نام رسمی : جمهوری خلق چین
 • دولت : دولت کمونیستی ، دولت سوسیالیستی ، دولت تک حزبی
 • مذهب های عامه : بوداییسم ، مسیحیت ، اسلام ، تانویسم
 • موقعیت های عکاسی : در کشور چین موقعیت های بسیار خوب و زیادی برای عکس برداری موجود می باشد اما حتما باید به تابلو های عکاسی ممنوع و فلش ممنوع به منظور مراقبت از آثار باستانی توجه کنید .

سفر به چین در مدت اقامت های مختلفی می باشد که ما در متن زیر به برخی از این مدت اقامت ها اشاره کرده ایم :

چه مدارک لازم جهت اخذ ویزا لازم دارید؟

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار ، دو قطعه عکس 6*4 ، آدرس محل کار و آدرس محل سکونت ، شماره تماس محل کار و شماره تماس منزل و شماره همراه ، مبلغ 000/000/5 تومان به ازای هر نفر تمکن مالی

 ( پکن _ شانگهای ) :

بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر ، 7 شب اقامت با صبحانه مجلل که 4 شب پکن و 3 شب شانگهای ، ترانسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی ، ترانسفر بین شهری با قطار های سریع السیر و لوکس ، راهنمای فارسی زبان ، ویزای گروهی ، 4 روز گشت شهری به همراه 3 وعده ناهار گشت های پکن به این ترتیب هستند : دیوار چین ، شهر ممنوعه ، پارک المپیک ، گشت مراکز خرید ، کاخ تابستانی ، میدان تیان آن من ، کارخانه مروارید سازی ، کارخانه سنگ پشم ، مراسم چای خوری ، مرکز طب سنتی چین ) و همچنین گشت های شانگهای به این ترتیب هستند : ( باغ یو ، برج شانگهای ، کارخانه ابریشم )

تورترکیبی چین ( 5 شب پکن ، 3 شب گویلین ، 3 شب هانگزو ، 3 شب شانگهای)

سفر به دور چین همیشه با شهر زیبا و تاریخی پکن شروع می شود شهری که دارای شهر ممنوعه و قصر تابستانی می باشد و دیوار معروف چین شما را شگفت زده می کند و شما را به نقاط بسیار دور تاریخ می کشاند . بعد از پکن راهی گویلین می شوید مکانی که پر از نماد های طبیعی چندین میلیون ساله اش می باشد . گشت قایق تفریحی بر روی رودخانه زیبای لی از دیگر زیبایی های شهر گویلین می باشد . هانگزو مقصد مقصد بعدی می باشد مکانی که با بزرگ ترین فلسفه چین می توان آشنا شد . فرصت خرید بی نهایت عالی و منحصر به فرد را در هانگزو تجربه کنید . شهر بعدی شانگهای می باشد که دارای جنگل های بزرگ و آسمان خراش آخرین میزبان مسافران تور چین می باشد .

15 روز متفاوت در تور چین نوروز 99:

زمانی که مسافرت شما براس مدت بیش از 3 و یا 4 روز میباشد شما باید برنامه مشخص برای هر روز داشته باشید تا سفر شما خسته کننده و کسل کننده نشود که این مساله برای تعطیلات طولانی همچون نوروز بسیار مهم است

 • روز نخست: سفر ما از فرودگاه امام خمینی شهر تهران شروع می شود . پس از گرد آمدن کلیه مسافران و بازدید دوباره مدارک برای انجام بقیه امور پروازی ( دریافت کارت پرواز و تحویل بار ها ) به سمت سالن بزرگ ترانزیت حرکت می کنیم . از فرودگاه امام خمینی به سمت دبی پرواز میکنیم . مدت زمانی که ما رد دبی توقف داریم حدودا 5 ساعت می باشد که به علت ترانزیت هستند و امکان خروج از فرودگاه وجود ندارد . می توان بعد از چک کردن گذر نامه و مشخص شدن کارت خروجی پرواز و ساعت و محل قرار گرفتن مسافرین در هواپیما جدید توسط راهنما زمانی را برای دیدن فروشگاه های قسمت Tax Free اختصاص داد .

 

 • امروز وارد فرودگاه پکن شده ایم . پس از کنترل شدن گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامت منتقل می شویم در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه در لابی دور هم جمع می شویم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات با قی مانده اولین روز سفرمان در پکن لذت کافی را ببریم .

 

 • صبح دومین روز اقامت خود در پکن را با گشتی تمام روز و به همراهی راهنمای محلی آغاز می کنیم ( لازم به ذکر است که با توجه به وضعیت ترافیکی در شهر های چین ممکن است ساعت ها و ترتیب اجرای گشت ها و ترانسفر ها با تغییراتی همراه باشد که راهنمای تور شما را در جریان این تغییرات قرار خواهد داد . ) در گشت امروز از مرکز پروش و خرید مروارید ، باغ و قصر تابستانی پکن بازدید خواهیم داشت . بعد از صرف ناهار به تماشای معبد آسمانی می رویم . لازم به تذکر است که همراه داشتن کفش های مناسب مخصوص پیاده روی برای تمامی گشت ها پیشنهاد می شود .

 

 

 • امروز صبح به سمت قسمت چندین هزار ساله شهر پکن حرکت می کنیم و به بازدید از شهر ممنوعه و میدان تیان ان من می پردازیم و بعد از صرف ناهار فرصتی داریم که تا مرکز خرید پکن رفته و ساعاتی را در فروشگاه های این شهر سپری کنیم .
 • امروز پکن را به قصد بازدید از عجایب هفتگانه جهان ترک می کنیم و دقایقی را بر روی دیوار بزرگ و حیرت انگیز چین به قدم زدن می پردازیم . در ادامه به بازدید از مرکز سنگ یشم تراشی می پردازیم و سپس این فرصت را خواهیم داشت که مجموعه ورزشی المپیک پکن ( آشیانه پرندگان ) و مرکز ملی ورزش های آبی پکن ( مکعب آب ) را از بیرون ببینیم . ذر ادامه و بعد از صرف ناهار و گشت امروزمان را بازدید از مرکز طب سنتی چینی به پایان می رسانیم .

 

 • امروز می توانیم از وقت آزادمان برای استفاده کنیم یا با پیشنهاد راهنمای تور از جاذبه هایی که هنوز موفق به دیدنشان نشده ایم مانند شهر مینیاتوری یا مراکز تفریحی پکن بازدید نماییم .

 

 

 • امروز هتل را به مقصد فرودگاه ترک می کنیم پرواز ما از فرودگاه پکن بلند می شود و در فرودگاد گویلین به زمین می نشیند . پس از دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل مل اقامتمان می شویم و در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه در لابی گرد هم می آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقی مانده اولین روز سفرمان در گویلین لذت ببریم .

 

 • اگر دوس دار طبیعت و زیبایی های بکر هستید امروز روز شماست زیرا در این گشت از صبح به سمت طبیعت بکر و زیبای اطراف شهر گویلین رفته و از نماد های طبیعی چندین میلیون ساله بازدید خواهیم کرد .

 

 

 • امروز روز گشت قایق تفریحی بر روی رودخانه زیبای لی و لذت بردن از طبیعت زیبا و خیره کننده چند هزار ساله چین است . در ادامه سفر شما از ورود به یکس از قدیمی ترین شهر های چین و یانگشو خیره کننده خواهید یافت و برای لحظه ای این احساس را خواهیم داشت گویی که در تاریخ سفر کرده ایم .

 

 • وقت خداحافظی با گویلین فرا می رسد که امروز صبح هتل را به مقصد فرودگاه را ترک می کنیم و از فرودگاه گویلین به سمت فرودگاه هانگژو خواهیم شد . پس از دریافت بار به همراه سایر مسافران و راهنما به به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم و در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه در لابی گرد هم می آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات با قی مانده اولین روز سفرمان در هانگژو لذت ببریم .

 

 

 • امروز از صبح به بازدید از پارک گل ها و معابد این شهر می‌پردازیم و با قایق از دریاچه هانگژو عبور خواهیم کرد . پس از صرف ناهار به بازدید از مراکز تحقیقات و فروشگاه های چای سنتی و طبی چین می رویم . اگر به سبک و سنن چینی علاقه دارید امروز روز شماست زیرا با بزرگترین فلاسفه چینی آشنا خواهید شد  .

 

 • در آخرین روز اقامتمان در هانگژو سری به مراکز خرید می زنیم و به گشت و گذار در فروشگاه ها می پردازیم . همچنین این فرصت را داریم تا از دیدنی های دیگر این شهر بازدید نماییم  .

 

 

 • امروز صبح هانگژو را به قصد شانگهای (200 کیلومتر) ترک می کنیم . این مسیر را با اتوبوس طی می کنیم تا بهانه ای باشد که در مسیر سفر از هانگژو به شانگهای بتوانیم از طبیعت زیبای بین راه لذت ببریم . پس از ورود به شانگهای به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم . در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه در لابی گرد هم می آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقی مانده اولین روز سفرمان در شانگهای لذت ببریم .

 

 • در دومین روز اقامتمان در شانگهای مدرن ترین شهر چند دهه اخیر چین یا به قول مردمان این کشور و جنگل های آسمان خراش از صبح به بازدید از باغ یو در قسمت قدیمی شهر می رویم همچنین به قسمت جدید شهر رفته و به بازدید از برج تلویریون و مرکز پرورش کرم ابریشم و تولید محصولات ابریشمی می پردازیم و زمانی در اختیار داریم برای بازدید از بزرگ ترین خیابان شهر چین به نام نانجینگ می پردازیم .

 

 

 • با توجه به وقت آزادی که امروز در اختیار داریم می‌توانیم به کمک راهنمای تور به جاذبه های دیدنی دیگر این شهر برویم و یکی از تورهای اختیاری انتخاب کنیم و یا با خرید از بزرگ ترین فروشگاه‌ های برند جهان روز خود را به اتمام برسانیم .

 

اخرین روز سفر هست و وقت بازگشت رسید امروز از فرودگاه شانگهای به سمت فرودگاه دبی پرواز میکنیم و مدت زمان ترانزیت در فرودگاه دبی حدود 2 ساعت می باشد که همانطور که در متن بالا اشاره کرده ایم در این مدت زمان خروج از فرودگاه را نداریم بعد ازاین پروسه به سمت تهران حرکت می کنیم .با امید به اینکه توی این تعطیلات نوروزی خاطره خوشی از این کشور ما و در نهایت تور چین نورزو 99 داشته باشید و جزو بهترین اتفاقات زندگیتون باشه . به امید دیدار در سفرهای بعدی شما در آژانس پارادیس سیر هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button