ارتفاعات کامرون

تور مالزی این بار شما را به ارتفاعات کامرون می برد !

ارتفاعات کامرون ، بزرگترین تفرجگاه مرتفع مالزی ، مناظر تماشایی بسیاری دارد و تفریح های زیادی در اینجا وجود دارد .تپه های کامرون مالزی به نام نقشه بردار انگلیسی ویلیام کامرون در سال ۱۸۸۵ نام گذاری شده است. این تپه ها ۱۵۰۰ متر بالاتر از سطح دریا گسترده شده اند و انحناهای سبز و مهربان این تپه ها میزبان بزرگترین مزارع چای در مالزی است. با دیدنی های مالزی پیش از شروع تور مالزی خود بیشتر آشنا شوید.

 پیاده روی در بین روستاهای کوچک و دوست داشتنی ، مزارع چای ، خانه های چوبی که به سبک انگلیسی ساخته شده اند و گل هایی که مانند لکه های رنگی در دورنمای منظره ارتفاعات جا خوش کرده اند ، مه ای که قله ها را در بر گرفته و مسیرهای خاکی که مانند لکه های خاکستری در میان سبزهای گسترده در ارتفاعات جا خوش کرده اند ، همه  و همه تصویر بی نظیری از یک گردش در طبیعت است.
ارتفاعات کامرون,تور مالزی
یکی دیگر از فعالیت ها در ارتفاعات کامرون ، که بیشتر یک کار سنتی محسوب می شود ، نوشیدن چای و خوردن بیسکوییت است. این سنت انگلیسی به روزهایی مربوط می شود که افسران استعمارگر انگلیسی از این مکان تپه مانند به عنوان یک محل خنک برای فرار از گرمای سوزان زمین های کم ارتفاع استفاده می کردند. تماشای پرندگان و پیاده روی نیز از جمله تفریحات معروف این ناحیه هستند.

ارتفاعات کامرون که در ارتفاع 1,500 متری از سطح دریا قرار دارد ، از مجموعه ای از شهرهای کوچک از جمله رینگلت، تانا راتا، برینچانگ، ترینگ کاپ، کوالا ترلا و کامپونگ راجا، تشکیل شده است. دیگر اینکه رفتن به این مکان آسان است. با خروج از بزرگراه اصلی شمال-جنوب و کمتر از یک ساعت رانندگی می توانید به ارتفاعات کامرون برسید، و همچنین می توانید با 3.5 رانندگی در مسیر دلپذیر و آسان از کوالا لامپور به این منطقه بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *