تور-سامویی-نوروز-99
تور سامویی نوروز 99

شروع قیمت از: 0 تومان

پرواز ماهان، تهران – بانکوک – تهران

تور پوکت + سامویی نوروز 99

شروع قیمت از: 14.700.000 تومان

پرواز مستقیم ماهان، تهران – پوکت – تهران

تور بانکوک + سامویی نوروز 99

شروع قیمت از: 12.830.000 تومان

پرواز ماهان، تهران – بانکوک – تهران

همیشه نوروز حال و هوای سفر را برای ما دارد. به دلیل تغییر آب و هوا بهترین مکانها در نوروز ساحل و دریا میباشد . اما چه بهتر که در انتخاب سفر ما مناسب با آبو هوای بهتر باشد.تور سامویی نوروز یکی از مسیرهای پر طرف دار در سفر تایلند می باشد. همانطور که میدانید تایلند درایی آب و هوای مرطوب و دل پذیر دارد. گس میتواند مناسب ترین مقصد برای نوروز باشد.

جزیره ساموئی یکی از بی نظیرترین نقاط تایلند و ناحیه ای بکر و گرمسیری با سواحل شنی سفید و آب های درخشان خلیج تایلند است. سامویی، جدیدترین جزیره ای است که مقصد گردشگران تایلند شده و علاوه بر آن در جهان نیز به عنوان استراحتگاهی آرام و زیبا شناخته شده است. سامویی بعد از پوکت و جزیره چنگ سومین جزیره بزرگ تایلند با مساحت ۲۲۸ کیلومتر مربع است و حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد. این جزیره در سال های اخیر با صنعت گردشگری بسیار رونق گرفته و وجود فرودگاهی بین المللی، دسترسی به آن را میسر ساخته است.
بیشتر این جزیره را جنگل فرا گرفته و از شرق به غرب آن رشته کوهی کشیده شده است.سامویی از جزایر بزرگ تایلند است. و این جزیره از لحاظ طبیعی جذابیت های زیادی دارد؛ مثل سواحل ماسه ای سفید، صخره های مرجانی و درختان نارگیل. غواصی یکی از پرطرفدارترین سرگرمی ها در سامویی و جزایر اطراف آن است از جمله جاذبه های سامویی، مجسمه بودای بزرگ The Big Buddha با ۱۲ متر ارتفاع، صخره های پدربزرگ و مادربزرگ Hin Ta-Hin Ya ، مزرعه مارها Snake Farm، پارک پارادایز Paradise Park، باغ پروانه ها Butterfly Garden، پیست اتومبیل رانی Go Kart، خانه باستانی Ancient House، جنگلی کوهستانی با آبشارهای متعدد زیبا و پارک آبی است. پکیج تور سامویی نوروز را از سایت پاردایس انتخاب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *