تور دبی,موزه قهوه دبی

تور دبی شما را به موزه قهوه می برد

اگه به قهوه و طرز تهیه اون و به وسایل مربوط به دم کردنش، علاقمند هستین ، تور دبی یه فرصت مناسب واسه آشنایی کامل با این موارده …

در سال 2014 یک تاجر قهوه به نام خلید ال مولا اولین موزه قهوه دبی را افتتاح کرد ، بازدیدکنندگان این موزه دبی می توانند با طعم قهوه های مختلف و تاریخچه و فرهنگ مرتبط با قهوه در کشورهای مختلف آشنا بشن ، موزه قهوه دبی در خیابان الفهیدی در خور دبی  واقع شده است این موزه با استاندارد های جهانی طراحی شده و محلی راحت، آرام و جالب با وسایل شرقی می باشد. بنای متحف القهوة  که یکی از جاذبه های گردشگری دبي شده به سبک معماری شرقی ساخته شده و دکوراسیونش بیش از هر جای دیگه ای شما رو یاد حال و هوای ترکیه می اندازد ، در این موزه تاریخچه قهوه با وسایل آنتیک نشان داده می شود.

تور دبی,موزه قهوه دبی

موزه قهوه دبی

با توجه به اینکه میانگین مصرف قهوه در امارات در سال سه کیلو و پانصد گرم است و مردم علاقه زیادی به نوشیدن قهوه دارند .

همچنین در این موزه بیش از 400 وسیله آماده کردن قهوه از 24 کشور به معرض نمایش گذاشته شده است. تو این موزه میشه ناب ترین و بهترین قهوه ها رو با فراغ خاطر خرید و یه قهوه خوب و اصیل رو نوشید و با روش های دم کردن قهوه به شیوه سنتی در کشورهای عربی آشنا شد . شک نکنین برخورد خوب کارکنان موزه خیلی بیشتر از خود موزه براتون جلب توجه میکنه !!

در این موزه همچنین یک اتاق ادبیات و یک بار قهوه وجود دارد که در آن از آخرین تکنولوژی های دم کردن قهوه در ایتالیا و ترکیه استفاده میشود . مسافران تور دبی در این موزه میتوانند ناب ترین و بهترین قهوه ها را با فراغ خاطر خرید و یک قهوه خوب و اصیل را بنوشند.

اطلاعات موزه قهوه دبی :

آدرس موزه قهوه : Dubai – United Arab Emirates-Al Faheide 69- 69
تلفن موزه قهوه  : 97143538777
وبسایت موزه قهوه : www.coffeemuseum.ae

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *