تور ترکیه

تور ترکیه دعوت به بازدید از یک دیوار قدیمی و عظیم می کند!

تور ترکیه که مطمئنا شما را متعجب کرده است، شاید باز هم شما را با دیدن این منطقه متعجب تر کند؛ اما این دیوار عظیم چیست و حکایت از چه چیزی در ترکیه دارد؟ یا اینکه در کدام شهر ترکیه این دیوار عظیم قرار گرفته است. همه چین را با دیوار بزرگ و درازش می شناسیم، دیوار چین. حالا که می خواهیم با تور ترکیه سفری به این کشور پر از جذابیت های خاص داشته باشیم، بهتر است به این دیوار عظیم و دیدنی سری بزنیم. این دیوار را با نام دژ یا Citadel می شناسند. آژانس هواپیمایی ما مجری برگزاری تور استانبول، تور کوش آداسی، تور آنتالیا و تور ترکیه و غیره می باشد، پس این بار تور ترکیه را از بین این ها انتخاب کنید و این دیوار بزرگ را از نزدیک در شهر آنکارا ببینید.

این دیوار با ابهت و عظیم، جذاب ترین بخش شهر آنکارا به حساب می آید. بسیاری از گردشگران و توریست ها این مکان را به عنوان اولین مکان برای بازدیدهایشان قرار می دهند. این دیوار آنقدر زیبا و جذاب است که هر بیننده ای که برای اولین بار آن را می بینید، چند دقیقه ای مبهوت آن می شود و چشم از آن برنمی دارد. با نگاهی به تصویر می بینید که آنقدر از دیوارهای این ساختمان عظیم به خوبی مراقبت شده است که هنوز هم اقتدار خود را حفظ کرده است و سالانه گردشگران زیادی با بازدید از همین بازمانده های جذاب می آیند.

تور ترکیه ـ دژ

این بنای زیبا و به جا مانده، دارای خیابان های مرموزی است که اطرافش قرار گرفته اند و در قرن نهم پس از میلاد بود که شکل کنونی خود را پیدا کرده بود. این طور ادامه پیدا کرد تا جایی که الان به این شکل درآمده است. با این که سال ها از ساخت آن گذشته، هنوز هم پا بر جاست و به عنوان یک مکان توریستی بین گردشگران محبوب است. در آن زمان، منظورمان قرن نهم می باشد، امپراتور بیزانس مایکل دوم استحکامات خروجی آن را ساخت. هم چنین دیوارهای خروجی آن به قرن هفتم بر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.