تور ترکیه با برنامه ای جدید در راه است!

تور ترکیه با برنامه ای جدید در راه است!

تور ترکیه و در ادامه آن تور استانبول که انتخاب شما می باشد، شامل مواردی است. از جمله آن به موارد زیر اشاره می کنیم که امیدواریم برایتان جذاب باشد :

می خواهیم این تور مجازی را با شما آغاز کنیم، به این صورت که از بازدیدهای داخلی و خصوصیات ویژه آن آغاز می کنیم :

این تور شامل بازدیدهایی می باشد که قبلا اشاره کرده ایم، بازدیدهایی از داخل شهر که شامل هزینه های ورودی هم می باشد. به سراغ گشت هایی می رویم که از گالیپولی، کانال، تروا، ازمیر، کوش آداسی، پاموکاله، کاروانسرای، اگزیکاراهان، قونیه، کلیساهای سنگی در گوریم، آنکارا، مزار شاه میداس در گوردیون، بورسا که همه و همه را باهم در این تور مجازی می بینیم.

تور ترکیه با برنامه ای جدید در راه است!

یکی از مناظر تماشایی که با تور ترکیه در بین راه می بینیم، قلعه پنبه ای پاموکاله می باشد. نگران نباشید، راهنمای توری را به همراه دارید که شما را در طی گشتتان همراهی می کند و راهنمایی های لازم را به شما می دهد. هتل هایی هم برای اقامت راحت تر شما در نظر گرفته شده است که بسیار زیبا و خوب هستند. اتاق های دارای حمام یا دوش اختصاصی، مالیات هتل ها، حمل و نقل اثاثیه و هزینه های خدمات که از دیگر امکانات هتل ها و یا تور استانبول می باشند.

روز اولی که وارد استانبول در ترکیه می شوید، مدیر تور و همسفرانتان را خواهید دید. بعد از اقامت و استراحت، روز بعد به بازدید از گالیپولی و کاناکال در استانبول می روید. در کنار دریای مرمره به طرف گالیپولی در بخش اروپایی تنگه دارد، حرکت خواهید کرد. از گورستان انزاک و یکی از مکان های جنگ خونین جهانی اول بازدید خواهید کرد. پس از آن یک سفر دریایی کوتاه به طرف آسیای صغیر خواهید داشت و شب را در کاناکال اقامت خواهید کرد؛ که به همراه شام و صبحانه می باشد.

روز سومی که به طرف کانال تروا، ازمیر و سپس کوش آداسی می رویم، از ویرانه های شهر افسانه ای تروا که در کتاب هومر از آن یاد شده است، دیدن خواهید کرد. سپس به طرف جنوب به سوی خلیج زیبای ادرمیت خواهید رفت امکان دیدن منظره جدید لسبوس را از راه دور فراهم می کند. از میان جنگل های کاج، بلوط و همیشه بهار عبور کرده و به طرف ازمیر خواهید رفت. جایی که گشت آشنایی با محل در برگیرنده ناحیه کارسیاکاست. نگران فاصله هم نباشید که هتل شما فاصله چندانی با کوش آداسی ندارد.

برای تفریح در کوش آداسی هم از این مکان تفریحی زیبا که بین افسوس و پرین باستانی قرار گرفته است و هوایی دل انگیز را شامل می شود، سواحل شنی را هم فراموش نکنید که واقعا جذاب هستند. پس از عبور از آیدین وارد محلی می شوید که پیچ و خم یونانی نامیده می شود و حاصلخیزترین ناحیه ترکیه است. با ما همراه شوید تا از این تور مجازی و سفر به یاد ماندنی لذت بسیار ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.