تور-تایلند-و-دیدن-از-5-نقطه-پوکت

تور تایلند در  5 نقطه دیدنی پوکت :

تور تایلند ، 5 نقطه دیدنی پوکت را معرفی کرده است. نقاطی که در پوکت بسیار دیدنی و ارزش دیدن دارند. مناطقی پر از جاذبه های گردشگری و جذاب که شاید تا به حال ندیده باشید. هم چنین پیشنهاد ما این است که این مناطق را که در تورهای پوکت هم می باشد، مشاهده کنید و جاذبه های گردشگری این شهر را بیشتر بشناسید.

جذابیت های شهر یکیش به خاطر آب و هوای خوب است. در واقع در تمامی شرایط آب و هوایی می توانید از این منطقه دیدن کنید. از این نقاط دیدنی پوکت در تور تایلند در ادامه نام برده ایم.

1- خلیج Phang Nga:

5 نقطه دیدنی پوکت ـ تور تایلند

بی شک تجربه یک روز اقامت با تور تایلند در این جزیره که در شمال شرقی پوکت واقع شده است، ذهن شما را تا آخر عمرتان درگیر خود خواهد کرد. زیباترین قسمت این خلیج، صخره های آهکی صافی هستند که مانند زمردی سبز از دل آب های زیبای پوکت سر برآورده اند. این جزایر محل زندگی حیوانات بومی مانند لاکپشت های غول پیکر نیز می باشد که یکی از اهداف تورهای مختلف گردشگری بازدید از همین جانوران است. جزیره جیمز باند و Koh Panyee معروف ترین جزایر این خلیج می باشند.

2- شهر قدیمی پوکت:

5 نقطه دیدنی پوکت

دیدن فروشگاه های رنگارنگ پر زرق و برق عجیب و غریب این منطقه در قلب خواب آلود ایالت پوکت هر بازدیدکننده ای را شگفت زده می کند. البته در این منطقه چیزی بیشتر از رستوران ها و دیدنی های جالب بومی نصیبتان خواهد شد. قدم زدن در میان ترکیبی از معماری بومی این منطقه و معماری چینی عصری به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد. منتظر وقایع عجیب باشید و هرگز دوربین خود را فراموش نکنید.

3- معبد Wat Chalong:

5 نقطه دیدنی پوکت

Wat Chalong یکی از مهمترین و پربازدیدترین معابد پوکت است. زیبایی هزاران قطعه کوچک و بزرگ شیشه ای و چندین پیکره فوق العاده بر جذابیت این معبد می افزاید. Wat Chalong با تاریخچه عجیبش تبدیل به قلب روحانی جزیره پوکت شده است.

4- بودای بزرگ:

5 نقطه دیدنی پوکت

آخرین منجی مردم پوکت که از اکثر نقاط پوکت جنوبی قابل رویت است، بودای بزرگ است. این پیکره بر فراز تپه Nakkerd و مشرف بر Chalong، Kata، و Rawai واقع شده است. ساخت این بنای 45 متری در حدود 30 میلیون Baht هزینه برداشت. در کنار بودای بزرگ یک پیکره طلایی کوچکتر قرار گرفته است که در واقع از جنس برنج ساخته شده است. برای رسیدن به بودای بزرگ باید از میان بسیاری از دیدنی های تایلند عبور کرد. مسیر رسیدن به بودای بزرگ نیز یکی از جاذبه های دیدنی پوکت محسوب می شود.

5 – گذراندن یکی دو روز در جزیره Phi Phi:

5 نقطه دیدنی پوکت

این جزیره در چندین فیلم سینمایی حضور داشته و سوپر استار جزایر تایلند محسوب می شود! هدف بسیاری از گردشگران از سفر به پوکت بازدید از این جزیره است. زیبایی منحصر به فرد فی فی تطمیع کننده هر بیننده ای است. هنگامی که از دور و با قایق به این جزیره نزدیک می شویم، صخره های اطراف آن به مانند قلعه های مستحکمی به نظر می رسند که در اطراف آن ساخته شده اند. بعد از عبور از این صخره ها به ساحل جنگلی این جزیره می رسید و در نگاه اول عاشقش خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.