تور فیل سواری

تور تایلند و فیل سواری

درصد زیادی از کسانی که از تور پوکت استفاده می کنند، سعی می کنند با توجه به سواحل بینظیر و وجود امکانات تفریحی هیجان انگیز پوکت از جمله امکان غواصی در آب های شفاف، جت اسکی، موج سواری، اسکی روی آب و قایق سواری، از تفریحات پوکت به نحو احسن لذت ببرند و سفری خاطره انگیز را تجربه کنند.
این سوال برای شما عزیزان پیش می آید که چرا فیل سواری نه تنها در پوکت، اما در سراسر تایلند بسیار مشهور است؟ پاسخ ساده این است که فیل به عنوان نمادی از تایلند در نظر گرفته شده. این حیوان از پادشاهان تایلند است و در تاریخ تایلندی، فیل جزو حیواناتی بود که در جنگ ها شرکت میکرد.

تور فیل سواری

تور فیل سواری

فیل سواری در پاتایا
از دیدنیهای جذاب و خاطره انگیز در شهر زیبای پاتایا میشود دهکده فیل ها را نام برد. دهکده فیل ها که در سال ۱۹۷۳ برای مراقبت از فیل هایی که دیگر توانایی کارهای سنگین در جنگلهای تایلند را ندارند و از کارافتاده شده اند ساخته شد. این فیل های از کار افتاده قادر به انجام سواری دادن و نمایش اجرا کردن و… بودند که مسئولان را بر آن داشت که این کمپ را به دهکده ای تفریحی و جزو جاذبه های گردشگری تایلند تبدیل کنند. تا علاوه بر نگهداری و مراقبت از این حیوانات درآمدی به دست آورند و هزینه های مربوط به نگهداری این فیل ها از این طریق تامین شود. فیل سواری برای گردشگران تور تایلند در جنگل های بکر و زیبا خیلی لذت بخش است. این سفر تکرار نشدنی در جنگل حدود یک ساعت به طول خواهد انجامید. شما گردشگران عزیز تور لحظه آخری تایلند می توانید به تماشای کارهای فیل ها در کار های جنگلبانی ، یک نبرد زمینی بین فیل ها ، رژه فیل ها ، فوتبال فیل ها و حمام کردن آن ها بپردازید و یک روز به یاد ماندنی و هیجانی را در دل طبیعت شهر پاتایا تجربه کنید.
فیل سواری در پوکت
فیل سواری در پوکت یکی از متفاوت ترین تجربه هایی می باشد که علاقه مندان به سواری می توانند تجربه کنند. زیرا می توانند نوعی متفاوت از سواری را بر روی این حیوان عظیم الجثه در جنگل های زیبا و طبیعت بکر پوکت، تجربه نمایند. فیل سواری در پوکت یکی از پر طرفدارترین تفریحاتی است که گردشگران در پوکت انجام می دهند. پوکت جزیره زیبایی برای فیل سواری است حتما به این جزیزه سفر کنید تا از حیوانات این جزیزه لذت ببرید. این سواری یکی از پر هیجانترین و پرطرفدارترین تفریحات تایلند است که گردشگران و مسافران تور تایلند انجام می دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *