تور تایلند باغ نانگ نوچ

تور تایلند به باغ استوایی که در پاتایا قرار گرفته بسیاری از شماها را دعوت کرده است!

تور تایلند با زیبایی ها و جاذبه هایی که دارد خاطره های ماندگار و فراموش نشدنی برایتان می سازد. جایی به نام باغ نانگ نوچ که بسیار دیدنی است. باغی در 18 کیلومتری جنوب پاتایا که پر شده از انواع گل های ارکیده، نخل های زیبا، گیاهان تزیین شده و گل های گوناگون که از نقاط مختلف به اینجا آورده شده اند.

باغ استوایی نانگ نوچ در تور تایلند

گونه های گیاهی که در این منطقه جمع آوری گردیده است به اندازه 670 گونه می رسد. در ضمن ممکن است جای تعجب و شگفتی باشد، اما هر روزه در این باغ نمایش های فرهنگی و شوی فیل ها برگزار می گردد که محل اجرای آن ها در همین باغ می باشد و این گونه است که طرفداران زیادی را به سمت خود جلب می کند. از دیگر ویژگی هایی که این باغ زیبا را متمایز کرده است و باعث جلب توجه بسیاری از علاقمندان و گردشگران شده است، مدل و طرح های این باغ می باشد که به عبارتی از مدل و طرح های باغ های فرانسوی ایده گرفته است، هم چنین علاوه بر این طراحی مدرن، خانه های سنتی هم در این بین به چشم می خورد.

باغ استوایی نانگ نوچ ـ تایلند

گذشته از جذابیت های این باغ و زیبایی های آن، می توان اشاره به برنامه های جانبی آن کرد علاوه بر شوی فیل ها و نمایش های فرهنگی که به عنوان نمونه آوردیم، برنامه های تفریحی دیگری از جمله نمایش فرهنگ و هنر تایلند در سالن مخصوص آن در این باغ به نمایش گذاشته می شود. این نمایش به این صورت است که در آن نمایش رقص فولکلور تایلندی به همراه موسیقی زنده به چشم می خورد که بسیار زیبا و قابل توجه می باشد. حتی یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر پاتایا به حساب می آید. در ضمن، برای این که از قلم نیفتد، ورزش رزمی تای تایلندی که ورزشی سنتی و مورد علاقه مردم کشور تایلند می باشد، یا حتی حرکات نمایشی فیلم ها که بسیار لذت بخش است، لذت برد. این دیدنی زیبا که برای شما شرح دادیم می تواند یکی از خاطره سازترین اوقات را برای شما رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *