خلیج مایا تور تایلند

تور تایلند را در یکی از زیباترین خلیج های تایلند می گذرانیم.

تور تایلند که برنامه ریخته شما را به یکی از زیباترین مکان دیدنی تایلند ببرد. خلیج مایا مقصدمان است و در کشور تایلند قرار گرفته. یک مکان شگفت انگیز و بسیار زیبا که با تور تایلند یک سری قرار است بزنیم و از نزدیک چنین منظره زیبایی را ببینیم.

خلیج مایا را همه با نام بهشت اسرار آمیز می شناسند و به عنوان لقب این منطقه می باشد. یک جزیره دیدنی در کوه فی فی له که بخشی از مجمع الجزایر کوه فی فی له هم هست، یک دلیل دیگر هم هست که همچنین اسمی روی خلیج گذاشته اند، به خاطر اینکه هنوز دست نخورده است و تمیز مانده. این مکان دست نخورده عالی دارای مکان های تفریحی هم برای گردشگران می باشد، تفریحاتی مثل شنا، ساختن قلعه های شنی، شیرجه در آب و اردو زدن با دوستان، که همه و همه بسیار عالی می باشند. یک ماجراجویی تازه که نه تنها واقعی و جذابست، بلکه به شما فرصتی برای دیدن مناظری زیبا و جذاب را می دهد و برای شما خاطراتی فراموش نشدنی را می سازد.

خلیج مایا در تور تایلند

از دیگر ویژگی های شاخص مایا، داشتن سه صخره به ارتفاع 100 متر است که چند ساحل هم داخل صخره ها پنهان شده، البته اکثرشان کوچک هستند، بعضی شان در جریان مد از بین می روند و دوباره ظاهر می شوند. ساحل اصلی به طول 200 متر است و شن های سفید و نرمی دارد. در کنار همه اینها زیبایی دیگری به خلیج مایا اضافه شده، مرجان های رنگارنگی است که دیده می شود. مرجان ها زیر آب قرار گرفتند و ماهی های استوایی هم در کنارشان یک جلوه خاصی به زیر آب داد اند؛ درست مانند یک آکواریوم.

تور تایلند

خلیج مایا خیلی مشهور است، بیشتر به خاطر فیلمبرداری یک فیلم به نام The beach که بیشتر صحنه های آن را در این منطقه گرفتند. در این فیلم لئوناردو دی کاپریو هم بازی کرده است؛ بهترین زمانی که برای بازدید پیشنهاد می شود، و فصل اوج توریست هاست، از نوابر شروع می شود تا آوریل که دریای آندمان آرام است و دسترسی به خلیج هم راحت تر است.

تور تایلند

مهمترین مکان های غواصی این منطقه که پیشنهاد می شود عبارتند از: لوه ساماه (Loh Samah)، ورودی خلیج مایا و خلیج پالونگ که بسیار هیجان انگیز می باشند. کایاک کردن هم یکی دیگر از ورزش های محبوب است. اگر به تحقیق و پژوهش تاریخی علاقه مندید می توانید نقاشی های آنتیک مختلف را در منطقه غار وایکینگ مشاهده کنید.

خلیج مایا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.