پارک سه پادشاه در تور تایلند

تور تایلند در یک پارک جذاب و تقریبا افسانه ای؛ افسانه سه پادشاه!

تور تایلند شامل چندین جاذبه گردشگری است، اما از جاذبه های پاتایا در تور تایلند، پارک سه پادشاه هست که واقعا جذاب و دیدنی است. تصویری از یک افسانه قدیمی تایلند که در تور تایلند راهنمای تور برای شما از آن می گوید. اما اگر کنجکاوید برایتان از آن می گوییم. نام پارک برگرفته از افسانه های معروفی است که بین چینی ها رواج دارد. در واقع افسانه از این قرار بوده که بر اساس عشق سه پادشاه ساخته شده است. در پارک سه پادشاه منظره زیبایی مرکب از هنر بی نظیر چینی و تایلندی را مشاهده می کنید.

پارک سه پادشاه در پاتایا ـ تور تایلند

هنگامی که وارد پارک می شوید، با تصویر بسیار جالب روبه رو می شوید، تصویری از یک ساختمان جذاب و دیدنی که یک داستانی را به تصویر کشیده و روی ساختمان حکاکی کرده است. حالا این داستان از کجا آمده؟ بله، در واقع همان داستان عاشقانه ای می باشد که بین سه پادشاه بوده است. داستانی که مشاهده می کنید یک داستان تصویری به طول 240 متر است و شامل 50 عکس است که روی دیوار قرار داده شده اند. در ضمن همانند دیگر پارک ها که دارای مناظر طبیعی بسیاری می باشند، پارک سه پادشاه هم از آن جمله پارک ها می باشد که دارای مناظر بسیار زیبا و جذاب است که اطراف آن را گل های دیدنی و زیبایی پوشانده است. حتی مکانی بسیار مناسب و لذت بخش برای مردم و خانوده ها بسیار خاطره انگیز خواهد بود.

با چنین مجسمه های به یاد ماندنی و خاطره انگیزی که یادآور تاریخی جالب هستند و عشقی زیبا را متذکر می شوند، باعث شده است که سالانه گردشگران زیادی به این پارک آمده و از آن دیدن کنند. پارکی تمیز که در گوشه گوشه آن اثری از زباله و کثیفی نمی بینید و یکی از دلایلی است که توجه گردشگران و مسافران را به چنین منطقه ای جلب می کند. با تور تایلند از چنین منطقه دیدنی بازدید کنید. مطمئنا برای شما خاطره ساز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.