ساحل جامتین در تور تایلند

تور تایلند را با رفتن به تور تایلند در هات جمتین پاتایا خاطره سازتر می کنیم!

تور تایلند و گذراندن تعطیلات در یکی از ساحل های زیبایش هم عالیست، جایی که واقع در پاتایا می باشد، و این مکان هات جمتین یا Hat Jomtien نام دارد، و نیز از طریق تور تایلند قابل بازدید می باشد، در ضمن این ساحل به طول 6 کیلومتر است که در بالای پاتایا قرار گرفته و هم چنین مورد توجه بسیاری از موج سواران و ورزشکاران آبی می باشد که توجه بسیاری از آنان را به خود جلب کرده است. همان طور که اشاره کردیم، این ساحل به نسبت از ساحل پاتایا آرام تر و ساکت تر است. ساحلی که برای شما سکوت را به ارمغان خواهد آورد، هم چنین علاوه بر آرامشی که در ساحل حاکم است، می توانید به دیدن هتل ها و دیگر مکان های این منطقه بروید که آن ها هم برای آسایش و استراحت بسیاری از مسافران بسیار مناسب خواهند بود.

هات جمتین در تور تایلند ـ پاتایا

هات جامتین فقط یک مکان برای تفریحات آبی و غیره نیست، می توان یک اقامت آرامشبخش و عالی هم در آنجا داشت. دارای هتلی 4 ستاره می باشد که فوراما جامتین یا ” Furama Jomtien Beach ” نام دارد و با امکاناتی که دارد، مثل 2 استخر روباز، رستوران، کافه و اتاق هایی با چشم انداز خلیج سیام که با خود آرامش را به همراه دارند. هم چنین اتاق های هتل ساحل هات جمتین از تراس اختصاصی، تلویزیون و سیستم تهویه مطبوع برخوردار هستند. از دیگر امکاناتی که در این هتل می توان به آن اشاره کرد، شامل بودن اینترنت اولینش است که با پرداخت هزینه در دسترس بسیاری از علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

هات جمتین

هم چنین بسیاری از میهمانان می توانند در مرکز بدنسازی هتل به ورزش پرداخته و یا در تریا کنار استخر، به صرف خوراک های سبک و نوشیدنی هم بپردازند. انواع خوراک های تایلندی و بین المللی نیز در رستوران Garden سرو می شود، که می توانید به صورت شبانه روز از آن استفاده کنید. در ضمن رستوران Hailong Bay، به دلیل این که سرو انواع خوراک های سنتی ویتنامی در آن می باشد و در فضای باز پرداخته می شود، معروف می باشد. این هتل در 2 کیلومتری جنوب شهر پاتایا واقع شده است و نیز در مجاورت مراکز خرید و رستوران های متعددی قرار گرفته است.

دیگر امکاناتی که هتل این منطقه را خاص تر کرده، امکانات اتاق ها و امکانات خود هتل است که به شرح زیر می باشد :
ار امکانات این هتل واقع در هات جمتین می توان به مواردی هم چون ماساژ، جکوزی، استخر روباز، سالن بدنسازی، رستوران و بار، سرویس نگهداری کودکان، پذیرش شبانه روزی، آسانسور، گاوصندوق، تهویه،  امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات تور، فکس و کپی اشاره کرد که بسیار بین مسافران محبوبیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.