تور تایلند در معبد سوان داک

تور تایلند یک معبد دیدنی معروفی را معرفی می کند؛ معبد سوان داک

تور تایلند ما اشاره دارد که جاذبه های زیادی که در تایلند است بسیارند. یکی از همین جاذبه ها در چیانگ مای است و معبد سوان داک نام دارد. به خاطر جاذبه های گردشگری زیبا و بسیاری که در چیانگ مای است، و به خاطر پیشینه تاریخی اش به عنوان یک مرکز فرهنگی و گردشگری و اقتصادی می باشد. روی هم حساب گردشگران زیادی برای بازدید می آیند.

یکی از زیباترین اماکن دیدنی چیانگ مای معبد سوان داک می باشد، جایی که پا می گذارید خودتان متوجه می شوید و می بینید مملو از گردشگر است. پیشینه معبد بسیار قدیمی است و معماری خیلی خاص و جالبی دارد. برای رفتن به معبد هم دسترسی راحت می باشد. محل قرار گرفتن معبد سوان داک در خیابان سوتپ می باشد و نیز در نزدیکی دیوارهای باستانی شهر چیانگ مای است.

معبد سوان داک ـ تور تایلند

معبد سوان داک معبدی بسیار زیبا و پر از جاذبه، دارای مجسمه ها و نقاشی هایی می باشد که بسیار زیبا و جذاب هستند و دارای محیطی آرامش بخش می باشد. هم چنین دعا و عبادت برای کاهنانی که بودایی هستند و در این معبد مشغول دعا هستند، برای گردشگران از نقاط مختلف دنیا جالب است و جذاب می باشد. ویژگی های بارزی در این معبد می باشد که در هر جایی از دنیا دیده نمی شود. یکی از اصلی ترین این ویژگی ها، سالن نمازگزاری می باشد که توسط کاهنان بودایی انجام می شود. از دیگر ویژگی های این معبد می توان به مناره های مختلف آن اشاره کرد که داخل مناره آمدند آثار مقدس آنها قرار گرفته است.

مناره اصلی به رنگ طلاست و بقیه آن ها به رنگ سفید می باشند. علاوه بر مناره هایی که برایتان گفتیم، نقش های دیواری برجسته ای هم هست که خیلی زیباست و جز جاذبه های توریستی آنجا می باشد. غیر از اینجا جاهای دیگری هم برای بازدید در معبد می باشد که حتی بعضی از گردشگران می توانند اطلاعات کامل از این مذهب و این معبد را مستقیم از خود راهبان و کاهنان کسب کنند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *