شهر اونانگ در تور تایلند

تور تایلند را در شهری کوچک و دیدنی قرار است سر کنیم که به نام اونانگ می باشد!

تور تایلند در سفری که ترتیب دیده، برنامه های خاصی هم برای شما در نظر گرفته است. مثلا به یکی از شهرهای تایلند می رویم که در عین کوچکی اش بسیار زیبا است. شهر اونانگ همان شهری است که گردشگران بسیاری برای بازدید از جاذبه های آن سر و دست می شکانند. در تور تایلند که همراه شوید، می بینید که شهر اونانگ شهری کوچک از ایالت های کرابی تایلند می باشد که متشکل شده از یک خیابان اصلی برای قدم زدن که در بین راه رستوران هایی هم به چشم می خورند. اگر اهل خرید باشید و علاقمند به خرید، فروشگاه ها و سایر مراکز تجاری هم در خیابان اصلی هستند. یک شهر ساحلی عالی با ساحلی طولانی که نیمی از آن را صخره های برجسته در بر گرفته است و نیمی دیگر از آن به عنوان مکان هایی دیدنی برای توریست ها و یا گردشگران در نظر گرفته شده است.

تور تایلند در یک شهر کوچک : اونانگ

امکان دارد علاقمند به دانستن اقتصاد شهر اونانگ تایلند باشید و اینکه اقتصاد چنین شهر کوچکی از چه طریقی پیشرفت دارد، در جواب به چنین مبهمی اینگونه یادآور می شویم که اقتصاد شهر به صنعت گردشگری آن وابسته می باشد. در شهر ابزاری یافت شده است که بسیار قدیمی هستند و مربوط به دوران باستان شهر می شوند، یکی از آن ها ابزار سنگی، و یا نقاشی های رنگی قدیمی هستند، حتی باقی مانده اسکلت و ظروف سفالی هم از کشفیات شهر می باشند. ظروف سفالی و ابزار قدیمی نشانه هایی از وجود انسان ها و زندگی آن ها در این منطقه می باشند. و ممکن است زندگی آن ها به دوره های 25 تا 35 هزار سال قبل از میلاد مسیح برگردد.

البته منظور از مراکز خریدی که اشاره کردیم، فروشگاه های بزرگ نمی باشند، و بیشتر فروشگاه های محلی و بوتیک های محلی در خیابان اصلی هستند. برخی از فروشگاه ها محصولاتی مانند صنایع دستی، شال گردن، کیف، وسایل مخصوص استفاده در لب ساحل، جواهر آلات، سنگ های قیمتی، النگو، گردنبندهای دست ساز و … هستند که مسافران و گردشگران می توانند از چنین محصولاتی خرید کنند. با تعاریفی که از شهر و امکانات آن شد، مطمئنا ضرر نمی کنید اگر به این شهر سری بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *