معروفترین ورزش در بانکوک

تور تایلند در کنار زیباترین سواحل که به مانند کریستال می باشند!

از بین گردشگران خیلی از آن ها هم تور تایلند را به تورهای دیگر ترجیح می دهند. حتی جدا از آن، این کشور را باید پربازدیدترین مقصد گردشگری در جنوب شرقی آسیا دانست. شما می توانید تقریبا همه چیز را در آنجا ببینید : سواحل کریستال آبی، جنگل های بزرگ، غذاهای عالی، خانه های ییلاقی بسیار ارزان در کنار ساحل با تور تایلند، و تعدادی از لوکس ترین هتل ها در جهان با تور تایلند؛ همه با تور تایلند امکان پذیرند. یا به عبارتی دیگر هر چیزی را در تایلند می توانید پیدا کنید. برای هر بودجه و هر سلیقه ای مکانی مناسب و مورد پسند می باشد. به عنوان تنها کشور آسیای جنوب شرقی هرگز به استعمار در نیامده است، تایلند آمیخته ای از فرهنگ و تاریخی باورنکردنی است. و با وجود اینکه حجم سنگینی از گردشگران سالانه به آنجا سفر می کنند، هنوز این کشور فرهنگ خودش را دارد و محبوبیتی که از بابت لبخند مردم داشته است، هنوز دارا می باشد. بازدید از چنین کشور زیبایی، قدم گذاشتن به دنیایی متفاوت است. کشوری هم مرز با مالزی از جنوب، با کلمبیا از جنوب شرقی، لائوس از شمال شرق و میانمار از شمال غرب، که با چنین موقعیت هایی توانسته است محیطی زیبا با ترکیبی از خلیج تایلند و دریای آندامان را فراهم سازد که موقعیتی بسیار عالی است تا از محیط اطراف آن دیدن کرد و خورشید زیبا را از نزدیک لمس کرد.

این مکان ها را در تور تایلند از دست ندهید!

تنها مشکلی که ممکن است در سفر به چنین کشوری پیش آید، اینکه نرسید از همه جای آن دیدن کنید. اما این خود یک مزیت است که بازدیدتان را از معروفترین جاذبه ها شروع کنید، که شامل موارد زیر می باشند :

فقط با یک سفر کوتاه از کانچانابوری، آبشارهای اراوان دیده می شوند که از زیباترین جاذبه های این مسیر هستند که در پارک ملی اراوان در غرب این کشور به چشم می خورد. این آبشار علاوه بر این نام، فیل هندی سه سر که از اساطیر کشور می باشند، نامیده می شود. میمون هایی هم دیده می شوند و بیشتر در اطراف آبشار هستند، امیدواریم که نترسیده باشید، زیرا سوسمار هم در آن حوالی به چشمی می خورد. این پارک ملی به روی همه بازدیدکنندگان همه روز سال باز است و به طور کلی در آخر هفته ها شلوغ است.

Ao Nang هم از معروفترین شهرهای ساحلی در کرابی می باشد. در واقع این اسم از جهانگردی گرفته شده است که بسیار با حوصله و آرام در سفر بوده است. Rail eh هم مکانی برای اقامت می باشد که با هزینه ای ارزان قیمت هم می توانید در آن جا ساکن شوید. همراه با رستوران های بسیار خوب، رفت و آمدی راحت و آژانس های مسافرتی بسیاری که در آن نزدیکی می باشند. پس خیالتان از هر بابتی راحت باشد، زیرا دسترسی که در آن منطقه می باشد، بسیار عالی است و نیز از فضای اطراف آن لذت خواهید برد.

2 دیدگاه

  1. mostafa گفت:

    daghighan hata chand maham bemoni thailand hamejasho nemishe did man tahala nazdike 10 bar raftam vali har dafe ye chize jadid va ye jaye jadid peyda mikonam vaghean behtarin jae bara safar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *