تور تایلند جزیره مرجان ها

تور تایلند را به زیر آب ها برای دیدن مرجان ها می رویم!

تور تایلند مرجان های بسیار زیبایی دارند که به زیر آب ها می باشند و گفتنی است این جاذبه دیدنی که از آن می گوییم در شهر پاتایا قرار گرفته، جایی که برای دیدنش از همه جای دنیا می آیند و لذت بسیار خواهند برد.

حتی در صورتی که فکر می کنید آن قدر هم زمان برای ماندن ندارید، اما سعی کنید حتی تجربه یک روزه را هم داشته باشید، و یک روز هم شده به این جزیره زیبا نیز سفر کنید. این جزیره بسیار زیبا با شهر ساحلی پاتایا تنها به اندازه حدودا 17 کیلومتر فاصله دارد. ساحلی با شن های سفید که هر روزه صبح ها لنج هایی که به طرف این جزیره حرکت می کنند را می توانید ببینید، و در بعدازظهرها هم لنج ها دارند برمی گردند، می توان دید. اگر با لنج بخواهید بروید 45 دقیقه و با قایق موتوری 15 دقیقه طول می کشد.

جزیره مرجان در تور تایلند

درباره محیط این جزیره و نیز آرامش آن هر چه بگوییم بسیار کم است و تجربه نزدیک آن شما را با این محیط بیشتر اخت می دهد. محیطی بسیار آرام، که سواحل آن بسیار زیبا می باشند و آب های دارای مرجان های بی نظیری می باشند، به همین دلیل است که این جزیره را به نام جزیره مرجان ها می شناسند. گردشگرانی که به این جزیره سفر می کنند می توانند کف آب های این ساحل را با سفر از طریق قایق هایی با کف شیشه ای مشاهده کنند و از تماشای این مرجان های زیبا لذت بسیار برده و خاطراتی دل انگیز از این لحظات برای خود رقم بزنند.

جزیره مرجان

علاوه بر این از مشاهده مرجان ها لذت خواهید برد، نیز می توانید دیگر خاطرات زیبایی را برای خود بسازید، با رفتن برای شنا در این مکان، که تنها چنین چیزی نمی باشد، بلکه می توانید غواصی، حمام آفتاب، ورزش های آبی مثل اسکی روی آب و موج سواری را نیز تجربه کنید. تجاربی که نه تنها برای شما ماندگار خواهد شد بلکه برای همیشه یادآور چنین خاطره زیبایی در چنین مکانی خواهد بود، برای این که این خاطرات زیبا تکمیل شوند، می توانید به رستوران های این محل بروید و از غذاهای لذیذ دریایی این منطقه لذت ببرید که پذیرای گردشگران و مسافران می باشد.

ویژگی بارز این جزیره که به آن اشاره کردیم، آرامش در آن می باشد که همراه با مرجان های اطراف آن می باشد که مسافران و گردشگران با سفر به این منطقه و مشاهده دیدنی های طبیعی آن، این تجربه دوست داشتنی را تجربه خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *