تور تایلند را بر روی پشت بام یکی از رستوران های پاتایا می خواهیم برویم!

تور تایلند برایتان شبی را تدارک دیده که در روف اسکای یک غذای عالی میل کنید و از منظره آن قسمت لذت ببرید. در یکی از رستوران های پاتایا که در شمال پاتایا واقع شده و در کنار اقیانوس زیبای پاتایاست. در اصل رستوران روف اسکای روی سقف هتل سیام و سیام دیزاین واقع شده است. هتل سیام هم روبروی مرکز خرید c پاتایاست که نام دیگرش را به مرکز خرید کارفور می شناسند. با شرکت در تور تایلند ما و همراه شدن با ما می توانید به این رستوران زیبا بروید و با رزرو میزی در این رستوران از غروب آفتاب اقیانوس پاتایا لذت بسیار ببرید.

رستوران روف اسکای تور تایلند

روف اسکای که در بین رستوران های تایلند شهرت بسیار دارد، در طبقه 27 ام هتل سیام قرار گرفته، یک رستوران با استخری بزرگ و عالی که می توانید علاوه بر اینکه از فضای اطراف لذت ببرید، یک شنای درست و حسابی هم داشته باشید؛ آرزوی ما داشتن اوقات خوش با دوستانتان است. دور تا دور استخر هم پر شده از صندلی های نرمی که مثل دشک هستند. مجسمه های زیبایی هم دیده می شود، که کف این فضا هم با چمن مصنوعی پوشیده شده ، با این حال نمای زیبایی داده است. یک ویدیو پرژکتور بزرگ هم هست که فیلم های کلاسیک پخش می کند و برنده جایزه بودند و به زبان انگلیسی هم پخش می شوند.

هنگامی هم که مشغول خوردن غذا هستید، برایتان موسیقی پخش می شود. نگران نوع غذاها هم نباشید؛ منوهای بین المللی و انواع غذاهای دریایی. اسمی هم که روی رستوران هست به فارسی به سقف آسمان بار و رستوران معروف است. یکی دیگر از رستوران های پاتایا همینجوری است و روی هتل هیلتون پاتایا قرار گرفته رستوران هوریزون روف تاپ و بار پاتایاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *