تور تایلند در شهر بانکوک میزی برایتان ترتیب دیده که مخصوص مهمانان ویژه اش می باشد!

تور تایلند که باز هم سورپرایزی عالی برایتان در نظر دارد، قرار است شما را به ویژه ترین رستوران های تایلند در شهر بانکوک تایلند ببرد. در واقع رستوران هایی که جز بهترین رستوران های تایلند به حساب می آیند.

5 تا از بهترین های بانکوک تایلند که در شلوغی شهر محیطی آرام و لوکس برای شما در نظر گرفته اند تا بهترین خاطره عمرتان را در آنجا بسازید. رستوران های عالی که بهترین غذا ها و نیز غذاهای اصیل تایلندی را هم به شما ارائه می دهند. در تور تایلند ما شرکت کنید و غذای ویژه این تور را میل کنید که مطمئن باشید مزه اش از زیر زبانتان بیرون نمی رود.

رستوران ورتیگو که واقع در هتل بانیان تری می باشد :

رستوران ورتیگو تور تایلند

اگر به دنبال یک شب به یاد ماندنی و خاطره هستید، بعد از یک گشت درست و حسابی در بانکوک، سری به رستوران ورتیگو در طبقه 61 ام هتل بانیان تری بزنید. یک غذاخوری 5 ستاره که از لحاظ سرویس دهی عالی است و غذایش هم بی نظیر است. یک ترکیبی از غذای بین المللی می بینید با غذای آسیایی که از خرچنگ تازه گرفته که با ترشی انبه می دهند، خوراک اردک ، که دسر هم کنارش هست، کرم بروله و چایی که واقعا در چنین فضایی می چسبد.

رستوران آرون رزیدنس بهترین بعدی ماست :

رستوران آرون رزیدنس تور تایلند

یک رستوران خاص برای مهمانان خاص. می خواهیم به یکی از دوست داشتنی ترین مناطقی برویم که آرزوی هر کسی است سری به این رستوران زده و نه تنها از فضای بیرون لذت ببرد، یک رستوران ساحلی که نماد معبد وات آرون هم درونش است و همزمان که غذا میل می کنید، غروب زیبای آفتاب را هم می بینید. هر چه هوا تاریک تر می شود، زیبایی این رستوران دوبرابر می شود. غذاهای رستوران عمدتا تایلندی است و ازادویه های تند و تیز و دسرهایی مثل دسر انبه و برنج شفته به قول خودمان، استفاده می شود. البته غذاهای عجیب و غریب هم می بینید؛ مثل قورباغه سرخ شده با فلفل و قارچ و سالاد سیب که با خوراک اردک درست می شود. ولی از لحاظ کیفیتی و انتخاب توریست ها جز بهترین ها به شمار می رود.

رستوران اسکارلت هم که در هتل پولمان واقع شده :

این رستوران هم مانند اولی در هتل پولمان قرار گرفته و در طبقه 37 ام هتل است. نمایی که در هتل به کار رفته واقعا عالیه، با دیدنش تا چند دقیقه ای محو دکور و اطراف می شوید. غذاهایی که محبوب هستد و در رستوران سرو می شوند، یکی مغز استخوان با موسیر، گوشت گاو کباب شده، گوشت دنده بره. این رستوران تا 1 نصف شب باز است.

رستوران روی بام ریورسیتی هم تجربه عالی است :

رستوران ریور سیتی تور تایلند

این رستوران هم با موقعیت عالی که دارد توانسته مردم زیادی را به سمت خود بکشاند، البته آنقدری سرشناس نیست ولی ارزش یک بار رفتن را دارد. در طبقه پنجم مجتمع ریور سیتی واقع شده و یک نمای زیبایی از رودخانه چائوفرایا و آسمان خراش ها در کنارتان دیده می شود، حتی بازار شبانه آسیاتک را می بینید. جالب تر از همه می دانید چیست؟ خودتان هم می توانید آشپزی کنید، گوشت و سبزیجات در اختیارتان است تا سرخ کنید و لذت ببرید.

رستوران شناور بایوک تاور

رستوران شناور تور تایلند

تجربه ای که قرار است این دفعه کسب کنید، در یکی از ساختمان های بانکوک است. رستورانی تفریحی که با غذاهای خوشمزه تایلندی از شما پذیرایی می کند. بوفه رستوران هم در طبقه 75 بایوک تاور طوری طراحی شده که فکر می کنید کنار رود نشستید و قایق ها ایستگاه های غذاخوری شما هستند. غذاهای دریایی، کاری، نودل، سوپ، و کباب هم از غذاهای خوشمزه رستوران اند که واقعا در این فضا می چسبد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *