تور تایلند کیفش به همین خریدهایی است که از مراکز خرید تایلند می کنیم!

تور تایلند آماده همراهی شما برای داشتن یک سفر عالی در تایلند می باشد. البته این دفعه نه تنها به دیدن اماکن دیدنی تایلند می رویم که به مراکز خرید هم سری می زنیم؛ ولی شهری که می خواهیم خرید کنیم سامویی می باشد. سامویی که خودش بسیار زیباست، مراکز خریدش که بماند، دست کمی از این زیبایی و تنوع ندارند. از دسته مرکز خریدهایی که می توان نام برد، مرکز خرید بوتس و مرکز خرید تسکو لوتوس است. اگر هم دنبال این هستید که یک سوغاتی بسیار عالی بگیرید، chawenng هم خیلی عالیست. غیر از بویک ها و جواهرفروشی ها که همه جا دیده می شود، مغازه هایی هست که لباس های کار دست را می فروشند. مغازه های مبل فروشی هم دیده می شود که به نام Maenam است، یک فروشگاه با مبل های شیک که چوب ساج درست شدند.

بیشتر مراکز خریدی که در سامویی دیده می شوند در ناتون، چوبینگ و لامای متمرکز شدند که همه نوع فروشگاه اینجاها دیده می شود. صنایع دستی زیادی هم می بینید مثل ابریشم، عتیقه جات، انواع نقاشی ها و مغازه های طلا و جواهر و مجسمه های بودا که زیاد در این منطقه دیده می شوند. پاساژهایی مثل ماکرو، تسکولوتس و بیگ سی از جمله فروشگاه هایی اند که محصولاتشان را با قیمت مناسب می دهند.

مراکز خرید سامویی تور تایلند

مرکز خریدی به نام فیشر من ولیج در سامویی هست که به خاطر جذابیت فراوانی که دارد از جمله دیدنی های تایلند محسوب می شود. در روستای ماهیگیری که قدم می زنید مغازه ها و رستوران هایی را می بینید که انواع تی شرت و لباس های مد روز را به شما عرضه می کنند. همه ساعاتی می توانید به فیشرمن بروید، یک جایی تقریبا شبیه عمده فروشی هاست. قیمت ها بسیار مناسب و اصلا نیازی ندارید چانه بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *