تور تایلند و جشن های تایلند

تور تایلند را در این جزایر بگذرانید، شاید تا به حال ندیده باشید!

تور تایلند هم مانند دیگر تورها جاهای توریستی بسیاری دارد. در واقع هر کشوری و هر شهری برای خود عجایبی دارد که هر توریستی را ترغیب به بازدید از آن منطقه می کند. یکی از همین عجایب بسیار زیبا که در تور تایلند خواهید دید، جزایر تایلند می باشد. در واقع با تور تایلند سفر به جزایر اطراف تایلند می کنید؛ پس این بار تجربه تور تایلند را با ما به واقعیت تبدیل کنید و همراه ما شوید و با پارادیس سیر پارسیان همراه شوید.

شش جزیره دیگر هم در اطراف سامویی واقع شده اند که بعضی از آنها مثل «پانگان « ،» تائو » و «نانگ یوان » جزء مقاصد مهم گردشگری تایلند به شمار می آیند.

جزایر زیبای تور تایلند

جزیره پانگان

این جزیره 191 کیلومتر مربع مساحت دارد و می توان آن را از جزیره سامویی به راحتی تماشا کرد. مساحت پانگان برابر با دو سوم مساحت جزیره سامویی است و طبیعت آن هم از لحاظ سواحل و جنگل ها شباهت زیادی به جزیره سامویی دارد. در قسمت جنوب شرقی جزیره پانگان، هر ماه فستیوال پرطرفدار و جذاب «ماه کامل » برگزار می شود. گردشگرانی که تمایل به شرکت در این فستیوال دارند، در زمانی که ماه کامل است از سواحل «بودای بزرگ » و «باپت » در جزیره سامویی سوار قایق می شوند و خود را به محل برگزاری این فستیوال شاد می رسانند. همچنین این جزیره برای غواصی بسیار مناسب است.

جزیره تائو

این جزیره در ۴۵ کیلومتری شمال جزیره پانگان قرار دارد و مساحت خودش تنها 20 کیلومتر مربع است. جزیره تائو بهترین مکان برای غواصی در خلیج تایلند است و به همین جهت بسیاری از گردشگران از این جزیره دیدن می کنند.

جزیره نانگ یوان

این جزیره در نزدیکی جزیره تائو قرار گرفته است و از سه جزیره بسیار کوچک در کنار هم تشکیل شده که با یک ساحل به یکدیگر متصل شده اند. بهترین راه برای رسیدن به این جزیره، حرکت از جزیره تائو است. در عین حال می توان از جزیره سامویی و از سواحل باپت و منام و بنگ رک هم به سمت جزیره نانگ یوان حرکت کرد. ورزش های آبی به خصوص غواصی در این جزیره هم مورد توجه زیادی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *