تور تایلند هتل سوکوسول

تور تایلند را در بانکوک تجربه کنید!

وقتی اسم از تایلند و تور تایلند می آید، بسیاری خوشحال می شوند و آن هایی هم که خوشحال نیستند به خاطر اینکه هنوز تجربه چنین سفری را نداشته اند. هم به کسانی که تور تایلند را تجربه کرده اند تبریک می گوییم و هم به آن گروهی که تجربه سفر با تور تایلند را نداشته اند، می دانید چرا؟ به خاطر اینکه برای اولین بار از کشوری می خواهند بازدید کنند که سراسر زیبایی و جاهای دیدنی و هیجان انگیز است و آنقدر جاذبه های توریستی دارد که یک لحظه هم چشم از اماکن دیدنی این منطقه برنمی دارند، مخصوصا شهر بانکوک تایلند. بانکوک تایلند هم همانند شهرهای پاتایا و پوکت و غیره بسیار زیبا است و دارای هتل های بسیار شیک، مجلل و مجهزی است. پس از لحاظ جا و مکان و جای اقامت نگران نباشید.

تور تایلند، هتل سوکوسول

یکی از همین هتل ها، هتل سوکوسول می باشد که در شهر بانکوک قرار گرفته و بسیاری از گردشگران و توریست ها برای اقامت در بین هتل ها، این هتل را انتخاب می کنند. به شما و دیگر توریست ها نیز سفارش و پیشنهاد می شود که برای اقامت در این تور مسافرتی، هتل سوکوسول را انتخاب کنید. اگر هم به شما چنین هتلی پیشنهاد می کنیم، دلیلش بیشتر به امکانات و سرویس دهی بسیار عالی این هتل است.

شاید جای تعجب داشته باشد که فاصله هتل تا فرودگاه خیلی کم است و زیاد خسته راه نمی شوید؛ فاصله هتل تا فرودگاه به اندازه 20 کیلومتر است و تعداد اتاق ها هم 500 تا می باشد. پس هر چه زودتر هتل رزرو کنید برای خودتان بهتر است، تا در زمان مناسبی به تایلند برسید و جای خوبی داشته باشید.

از امکانات هتل هم باید اینگونه شروع کنیم که بعد از یک پرواز طولانی و خسته کننده احتیاج به یک دوش گرم و چای یا قهوه داغ دارید. اصلا نگران نباشید! چرا که هم سرویس حمام به راه است و هم چای ساز در اتاقتان می باشد تا همه این ها را با هم تجربه کنید. تلویزیون و ماهواره و اینترنت هم دم دست است و خیلی راحت می توانید روی تخت استراحت کنید و به همه این کارها برسید. هم چنین سرویس 24 ساعت برای اتاق، گاوصندوق، و سیستم تهویه مطبوع هم از دیگر نکات مثبت این هتل است.

تایلند تور هتل sukosol

گذشته از امکانات اتاق ها می رسیم به امکانات هتل، که استخر سرباز دارد و ماساژ و سونا و جکوزی هم در کنار همه این ها می باشد. سالن بدنسازی، ایروبیک هم برای کسانی که اهل ورزشند تهیه دیده شده است. فروشگاه و آرایشگاه و نیز صرافی و خشکشویی هم که در کنار همه این ها می باشد. کافی شاپ، اینترنت، خدمات فکس و پرینت، خدمات برای معلولین، ترانسفر فرودگاهی و محل نگهداری کودک هم از دیگر امکانات برجسته هتل است. پذیرش 24 ساعته هتل سوکوسول در خدمت شما می باشد؛ پس از لحاظ ساعتی هم نگران این موضوع نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *